Archiwum miesięczne Wrzesień 2014

0

Memoriał Romana Bąka

W dniach 27-28 września w Chorzowie rozegrano juniorską część turnieju poświęconego Romanowi Bąkowi. Patron, którzy przez dziesięciolecia animował życie szachowe na Śląsku, byłby z pewnością dumny z zawodów. W pięknej sali rywalizowała ponad setka juniorów, którzy w godzinnych partiach zdobywali doświadczenie i walczyli o cenne nagrody. Nasz klub reprezentowała siedmioosobowa ekipa, która swoim zaangażowaniem w…

0

Wrześniowe imprezy

W weekend 20-21 września odbywało się kilka imprez szachowych. Nasi zawodnicy wybrali dwie z nich: Puchar Wróblowic oraz Puchar Starosty Powiatowego w Zabierzowie.

0

Turniej na pożegnanie lata

W weekend 13-14 września, w murach Gimnazjum nr 19, odbywa się turniej szachowy pt. „Pożegnanie lata z Krakowskim Klubem Szachistów”. W imprezie podzielonej na trzy grupy wzięło udział niespełna 50 zawodniczek i zawodników z Krakowa, Małopolski i województw ościennych.

Terminy szkoleń w sezonie 2014/5

Od najbliższego poniedziałku zaczynamy szkolenia. W porównaniu z ubiegłym rokiem nasza oferta znacząco się rozszerzyła, więc zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami. Oczywiście zapraszamy nie tylko doświadczonych klubowiczów, z wielką radością powitamy również nowe twarze!

0

Zaczynamy nowy sezon!

Po długiej, prawie dwumiesięcznej przerwie, w naszym klubie znów jest gwar szkolącej się młodzieży. I choć tradycyjnie także w lipcu i w sierpniu miłośnicy szachów spotykali się na Prądnickiej przy okazji śród szachowych, to od dzisiaj oficjalnie rozpoczęliśmy sezon szachowy dla juniorów.

X