Archiwum miesięczne Październik 2014

0

Soboty z KKSz – turniej drugi

W minioną sobotę odbył się kolejny turniej z cyklu „Soboty z Krakowskim Klubem Szachistów”. Tym razem wystartowało 16 zawodników, a zwycięzcą turnieju został Szymon Józefczyk, który o pół punktu wyprzedził dwóch kolejnych zawodników: Mikołaja Stachurę i Macieja Wolaka.

Turniej o Wieżę Wolności 1918

W dniach 23-25 października, w salach Hotelu Europejskiego w Krakowie, toczyły się rozgrywki piątego Turnieju Szachowego o Wieżę Wolności. W ramach imprezy rozegrano turniej drużynowy juniorów oraz turnieje indywidualne juniorów i seniorów.

0

Mistrzostwa Małopolski do lat 7

W sobotę 18 października w Przebieczanach k. Wieliczki odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski do lat 7. W imprezie wzięło udział niespełna setka młodych zawodniczek i zawodników. Nasz klub reprezentowała czwórka w składzie: Klaudia Bar, Julia Wiszniewska, Szymon Wiszniewski i Maciej Wolak.

0

Jesienny Festiwal Szachów

W dniach 11-12 października, w restauracji Krakowskie Przedmieście w Zabierzowie, przy okazji rozgrywek III ligi seniorów, rozegrano otwarte dwa turnieje klasyfikacyjne. W obu imprezach grała spora liczba naszych zawodników, którzy sportowe emocje łączyli z kibicowaniem drużynie naszych seniorów.

0

Mistrzostwa Makroregionu Juniorów

Na przełomie września i października w Niepołomicach rozegrano Mistrzostwa Makroregionu Juniorów. Impreza jest eliminacją MP Juniorów, a począwszy od tego roku, rywalizują w niej zawodnicy w grupach do 9, 11 i 13 lat. Wśród uczestników imprezy była czwórka reprezentantów naszego klubu: Klaudia Bar (D09), Karol Armuła (C09), Krzysztof Szczurek (C11) i Patryk Korcyl (C13).

X