Archiwum miesięczne Styczeń 2015

0

Wyniki z Trzebini i Mokrzysk

Kolejny weekend obfitował w szachowe imprezy. Bardziej doświadczeni odwiedzili Mokrzyska, gdzie odbywał się silny turniej P-15′ (Memoriał Stanisława Migdała), a szukający nauki i ogrania wybrali się do Trzebini na Memoriał im. Sebastiana Tekielaka.

0

Krakowska Olimpiada Młodzieży

W dniach 21-23 stycznia w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1 rozegrano największe szkolne zawody w naszym mieście. W trzech grupach wiekowych (SP, GIM i PGIM) grało łącznie ponad 350 zawodniczek i zawodników. W tym gronie było kilkudziesięciu aktualnych i już nieaktywnych szachistów naszego klubu.

0

Turniej o puchar prezesa KKSz

W dniach 17-18 stycznia w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Krakowie rozegrano Turniej szachowy o puchar prezesa KKSz. Choć zawody przeprowadzono niejako przy okazji rozgrywania IV ligi seniorów (nasze rezerwy zajęły trzecie miejsce!), to i tak można być bardzo zadowolonym z frekwencji. W trzech grupach, a wzięło w nich prawie 90 zawodników z…

0

Memoriał Klaudiusza Miętusa

W niedzielne popołudnie 11 stycznia, w siedzibie Comarch SA rozegrano IV Memoriał Klaudiusza Miętusa. W imprezie wzięło udział 72 zawodników, wśród których znaczący odsetek stanowili zawodnicy Krakowskiego Klubu Szachistów.

0

V liga juniorów

W sobotę 10 stycznia w gościnnych progach Gimnazjum nr 19 odbyły się rozgrywki piątej ligi juniorów. Stworzona z myślą o najmłodszych i najmniej zaawansowanych miłośników królewskiej gry, okazała się strzałem w dziesiątkę. Na starcie grupy krakowskiej stanęło 28 drużyn, w tym aż 6 drużyn Krakowskiego Klubu Szachistów.

0

Szachowy start 2015 roku

Z uroków niezwykle długiego weekendu postanowili skorzystać także i nasi szachiści. O występach w Cracovii pisaliśmy w innym miejscu dlatego teraz skoncentrujemy się na wynikach z innych aren.

X