Archiwum miesięczne Luty 2015

0

Ferie na szachowo…

Ferie zimowe to doskonały okres na szachową rywalizację. Korzystają z tego również nasi juniorzy. Choć nie ma jeszcze połowy „zimowych wakacji”, to graliśmy już w turnieju rodzinnym, szachowej sobocie, czy licznych turniejach rozgrywanych poza naszym klubem…

0

Sobota z KKSz-em po raz 5.

Tuż przed zaczynającymi się feriami 27 zawodników wystartowało w piątym turnieju cyklu „Soboty z KKSz-em”. Zwyciężył Michał Bochenek, który zdobył komplet 5 punktów. Na kolejnych miejscach znalazło się aż czterech zawodników, a każdy z nich zdobył po 4 punkty. W tej grupie był świętujący rocznicę pierwszego startu w turniejach sobotnich – Dominik Pawlak. Wyniki końcowe:…

0

Turniej rodzinny za nami!

Aż 18 drużyn rywalizowało w Turnieju Rodzinnym w Krakowskim Klubie Szachistów. Było gwarno, sympatycznie, a emocje wywołane rywalizacją tylko niekiedy udawało się ugasić szklanką soku lub „oszukać” przygotowanym poczęstunkiem.

0

Sukcesy w międzyszkolnych zmaganiach

W dniach 9-11 lutego w Olkuszu rozegrano wojewódzkie finały zmagań szkolnych. Odbyło się sześć turniejów w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

0

Gramy w Rabce, Kielcach i nad morzem też…

Początek lutego spędziliśmy tradycyjnie, czyli szachowo… Spora grupa zawodników naszego klubu wybrała się do Rabki na Mistrzostwa Podhala, Karol był w Kielcach, a Maciej wraca z Jastrzębiej Góry.

0

Zimowy obóz szachowy KKSz

Już niedługo, bowiem od 22 lutego do 1 marca, odbędzie się nasz feryjny obóz szkoleniowo-rekreacyjny. Poniżej kilka informacji na jego temat:

0

Szachowe i rodzinne zakończenie semestru!

Zgodnie z wcześniejszymi nieoficjalnymi informacjami, teraz już zupełnie oficjalnie, chciałbym zaprosić wszystkich młodych członków klubu (wraz z rodzinami) na spotkanie szachowo-rekreacyjne, które odbędzie się w najbliższy piątek od godz. 17:00 w budynku Gimnazjum nr 19 (ul. Na Błonie 15b).

0

Sobota z KKSz-em III turniej 4

W sobotę 31 stycznia odbył się rekordowy turniej z naszego cyklu „Soboty z KKSz-em”. Już wcześniej spodziewaliśmy się zwiększonego zainteresowania. Turniej przygotowaliśmy na 40 uczestników nie spodziewając się przekroczenia tej ilości. O 9,40 wystartował turniej i już na starcie zagrało 40 zawodników :). Zaraz po rozpoczęciu dotarł kolejny gracz ale to nie było problemem, w…

X