Archiwum miesięczne Marzec 2015

0

Sukcesy w „Kroku do sukcesu”

W dniach 28-30 marca, w salach Zamku Królewskiego w Niepołomicach, odbywa się kolejna odsłona prestiżowego turnieju przeznaczonego dla najmłodszych miłośników zmagań na szachownicy. W imprezie bierze udział ponad setka dzieci z Małopolski i województw ościennych, a w tej grupie znajduje się liczna reprezentacja naszego klubu.

0

Sukcesy, sukcesy, sukcesy!

W weekend 28-29 marca działo się bardzo dużo. Nasi gracze walczyli nie tylko na „Szachowej sobocie z KKSz” i w Niepołomicach, ale również w Andrychowie, Pawłowicach i Łodygowicach. I wszędzie osiągaliśmy znakomite wyniki!

0

Sobota z KKSz-em. Sezon III, turniej 6

Za nami kolejny turniej z naszej trzeciej już odsłony cyklu „Sobót z KKSz-em”. Tym razem zwyciężył Antoni Ustrzycki zdobywając komplet punktów. Za nim na kolejnych trzech miejscach uplasowali się: Szymon Wiszniewski, Michał Zieliński i Szymon Józefczyk, który zdobyli po 4 punkty. W turnieju wystartowało 20 zawodników, wśród których było kilku nowych graczy (co mnie szczególnie…

0

Ania i Kasia w ścisłej czołówce MPJ

W dniach 16-24 marca w Karpaczu odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18. W imprezie wzięła udział czwórka zawodników naszego klubu: Anna Marczuk (D16), Katarzyna Jędrocha (D18), Sebastian Gołda (C16) i Dominik Marczuk (D18). Choć zakończyło się bez medalu, to był to znakomity występ zawodników naszego klubu.

0

Gramy w Pucharze Krakowa Dzieci i Młodzieży

W dniach 21-22 marca, w salach Hotelu Europejskiego, odbywają się zawody o Puchar Krakowa Dzieci i Młodzieży. W imprezie bierze udział niemal setka młodych szachistów z Krakowa i okolic. Oczywiście na starcie nie mogło zabraknąć licznej, kilkunastoosobowej reprezentacji Krakowskiego Klubu Szachistów.

0

Turniej polsko-węgierski

W dniach 21-22 marca w Katowicach odbywa się III Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. W imprezie bierze udział kilkuset miłośników królewskiej gry w tym prawie dziesiątka zawodników naszego klubu.

0

Nowy MAT 2/2015 już w klubie

W klubie pojawił się już MAT 2/2015. Można go nabyć w cenie 8 zł. (taniej niż w innych miejscach 🙂 a w numerze : Daniel Sadzikowski o wizycie w Moskwie Jolanta Zawadzka – Mariańskie łaźnie Mateusz Bartel o zwycięstwie Wojtaszka i Wojtaszek o sobie w wywiadzie. Kombinacje przygotowane przez naszego Kolegę Adama Bukojemskiego i wiele…

0

IV liga juniorów za nami

W dniach 14-15 marca w budynku Gimnazjum nr 19 w Krakowie odbyły się rozgrywki IV ligi juniorów. Imprezę, na zlecenie Małopolskiego Związku Szachowego, zorganizował Krakowski Klub Szachistów.

0

Walne zebranie.

Dnia 30 marca o godzinie 19.00 w pierwszym terminie i 19.15 w drugim w siedzibie klubu odbędzie się Walne Zebranie. Serdecznie zapraszamy naszych członków do uczestnictwa.   Zarząd KKSz.

X