Archiwum miesięczne Kwiecień 2015

0

KKSz trzecią drużyną w Polsce!

Właśnie zakończyły się zawody o Mistrzostwo Polski do lat 8. Z przyjemnością ogłaszamy, że mamy radosne wieści! Krakowski Klub Szachistów został nagrodzony pucharem za zajęcie trzeciego miejsca w drużynowej klasyfikacji PP do lat 8. Ponadto Klaudia Bar zajęła 8 miejsce w gr. D08, a wśród siedmiolatków na siódmej pozycji sklasyfikowany został Maciej Wolak. Serdeczne gratulacje…

0

Mistrzostwa Małopolski 2015

Wystartowała kolejna edycja Mistrzostw Małopolski. Na starcie stanęło na razie 59 zawodników w dwóch grupa. Wśród nich 6 w grupie „B” i 3 w grupie „A” to zawodnicy KKSz-u. Przez kolejne dni będziemy śledzić ich zmagania. W pierwszej rundzie w grupie „A” Andrzej Gbyl zremisował partię, Krzysztof Szczurek przegrał i Wojciech Kreft zaliczył punkt bez…

0

Wiosenne puchary rozdane!

W niedzielę 12 kwietnia, przy okazji rozgrywek III ligi juniorów, odbył się okolicznościowy turniej, w którym wystąpiło 26 miłośników królewskiej gry. Skoro walczono o puchary prezesa Krakowskiego Klubu Szachistów, to na starcie nie mogło zabraknąć silnej (i licznej) grupy zawodników z naszego klubu.

0

Gramy w III lidze juniorów

W dniach 11-12 kwietnia w Gimnazjum nr 19 w Krakowie wystartowały rozgrywki III ligi juniorów – Małopolska. W tegorocznej odsłonie postanowiliśmy dać szansę nieco młodszym niż zwykle zawodnikom. Liczymy na to, że start w najwyższej w Małopolsce klasie rozgrywkowej, pozwoli im na zdobycie cennego doświadczenia i będzie motywacją do dalszej pracy nad szachami.