Archiwum miesięczne Lipiec 2015

0

Wciąż w ekstralidze! Ligi juniorskie AD. 2015 za nami!

Przełom lipca i sierpnia to tradycyjny termin lig juniorskich. Nie inaczej było i w tym roku. Po raz kolejny w rozgrywkach centralnych reprezentowały nas dwie drużyny: pierwszy zespół w ekstralidze (Dominik Marczuk, Sebastian Gołda, Patryk Korcyl, Krzysztof Szczurek, Anna Marczuk i Emilia Dyląg – trener Andrzej Gbyl) oraz rezerwy w II lidze (Mateusz Róg, Rajmund…

0

Szachy w Lipcu

09/07/2015 – Zakończył się Wakacyjny Turniej w MDK Dom Harcerza. Klasyfikacyjny turniej P-60 zgromadziła na starcie 14 zawodników. Zwyciężył Andrzej Kulesza wyprzedzając punktacją pomocniczą Patryka Korcyla, obaj zdobyli po 5,5 pkt. Warto wspomnieć że w grupie do lat 8 zwyciężyła Klaudia Bar a Kacper Przybylik zdobył III kategorię. Poniżej wyniki i zdjęcia.  

0

O czerwcowych turniejach (prawie) wszystko

Kto wie, czy to właśnie nie czerwiec jest miesiącem, który miłośnicy szachowej rywalizacji kochają najbardziej. Zakończenie roku szkolnego, coraz lepsza pogoda za oknem, a także niepisana tradycja – wszystkie te powody w mniejszym lub większym stopniu sprawiają, że turniejów jest  bez liku. I właśnie o czerwcowych turniejach chcemy napisać właśnie w tym poście.

(c) 2004-2016 Krakowski Klub Szachistów. Wszelkie prawa zastrzeżone.

X