Archiwum miesięczne Czerwiec 2016

0

Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-15 Borzęcin 2016

Niedawno odbył się turniej w Borzęcinie. Oto relacja od jednego z naszych zawodników. Dnia 18 czerwca „Trzech Muszkieterów” z naszego klubu udało się do Borzęcina na Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-15. Byli to: Andrzej Gbyl, Władysław Kowalewski oraz Tadeusz Olkuski. Do grupy seniorów dołączył też jeden junior – Krzysztof Szczurek. Turniej zorganizowany został…

0

Turnieje czerwcowe – podsumowanie

Czerwiec tradycyjnie jest okresem obfitującym w turnieje szachowe różnej rangi. Ciężko wręcz wyłapać wszystkie występy naszych zawodników, ale… postaramy się 🙂

0

Udany Makroregion Młodzików

Choć impreza kolidowała z finałem naszych sobót (i kilkoma innymi imprezami rodzinno-szkolnymi), to aż piątka młodych graczy Krakowskiego Klubu Szachistów uczestniczyła w Makroregionalnych Mistrzostwach Młodzików MP-PK. W kategorii chłopców o ministerialne punkty walczył Szymon Wiszniewski, a wśród dziewcząt wystawiliśmy silną czteroosobową grupę w składzie: Klaudia Bar, Emilia Peszkowska, Emilia Szopa i Julia Wiszniewska.

0

Blitzowe MP w Lublinie

W dniach 11-12 czerwca 2016 roku w Lublinie rozegrano Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych. Pomimo niezbyt dobrego terminu (okolice zakończenia roku szkolnego), tegoroczna impreza odbyła się z udziałem naszych zawodniczek.

0

Turniej im. prof. Kazimierza Bartla za nami

W weekend 11-12 czerwca w budynku ZSOS nr 2 w Krakowie z udziałem organizacyjnym naszego klubu, odbył się I Turniej im. prof. Kazimierza Bartla. W zawodach wzięło udział 141 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w pięciu grupach turniejowych.

X