MPJ BiS – ważne informacje


Już w niedzielę spora grupa naszych zawodników rozpocznie zmagania w MPJ BiS, które odbędą się we Wrocławiu. Poniżej podajemy najważniejsze informacje organizacyjne.

Otoczenie:

Zawody będą odbywały się w Hali Stulecia, a mieszkać będziemy w odległych o ok. 800 m akademikach. Wg zapowiedzi organizatorów będziemy mieszkali w odnowionych budynkach w pokojach dwuosobowych (toaleta i prysznic na dwa pokoje).  Zgodnie z sugestiami części rodziców, nie będziemy korzystali z wyżywienia organizatora – obiady będziemy zamawiali w cateringu bezpośrednio na Halę, a śniadania i kolacje będziemy jedli wspólnie w akademikach.

Zdecydowaną większość czasu spędzać będziemy na sali gry, nie planujemy żadnych dodatkowych atrakcji. Wydaje się, że w tej sytuacji można odpuścić sobie branie sprzętu sportowego itp. Zalecamy również wstrzemięźliwość w wyposażanie dzieci w telefony komórkowe itp. Nie bierzemy odpowiedzialności za ew. zgubienie lub awarię drogocennych zabawek/sprzętu.

Co należy spakować:

Standardowe wyposażenie na wyjazd 4-dniowy. Sugerujemy, by dzieci miały coś na deszcz, coś na ew. zimniejszą pogodę. Prosimy, by dzieci miały ze sobą min. dwie koszulki klubowe (w przypadku braków prosimy o kontakt z prezesem), a także książeczkę zdrowia, dokument tożsamości i podpisaną zgodę (do wydrukowania i wypełnienia poniżej).

Wyjazd:

Na turniej jedziemy kilkoma środkami lokomocji. W tej sprawie do zainteresowanych wysłałem wiadomości. W przypadku, gdyby one nie dotarły, proszę o informację.

Uwaga: Osoby, które jadą na turniej Polskim Busem, są proszone o zgłoszenie się na Dworcu RDA w Krakowie o godz. 7.00 w niedzielę. Dzieci jadą pod opieką p. Marty Szopy.

Druk zgody:

zgoda na wyjazd MPJ BiS

 


X