Sukcesy

Krakowski Klub Szachistów 1893 ma bardzo bogatą historię. I choć to dzisiaj wydaje się zaskakujące, to szkolenie przeznaczone dla juniorów rozpoczęliśmy dopiero w 2002 roku. Po kilkunastu latach ciężkiej i systematycznej pracy mamy się jednak czym pochwalić. Naszą „perłą w koronie” są rozgrywki drużynowe.

* * * * *

Rozgrywki ligowe

– – – SEZON 2017 – – –

V liga juniorów

  • drużyna KKSz V Kraków w składzie Konrad Ciborowski 5.0/9, Adam Nieuważny 6.0/9, Maciej Wolak 7.5/9 i Emilia Szopa 6.5/9 zajęła 3 miejsce
  • drużyna KKSz VI Kraków w składzie:
Mc Nazwa drużyny Rank PKT pkt B.1 B.2 B.3
1 Mat Myślenice 1800 16.0 28.0 6.5 8.0 5.5
2 MAT II Myślenice 1463 13.0 26.0 6.0 7.5 8.0
3 KKSz V Kraków 1550 13.0 25.5 5.0 6.5 7.5
4 KSOS Kraków 1700 13.0 25.0 8.0 5.5 7.5
5 MKS MOS V Wieliczka 1500 12.0 20.5 6.0 7.0 2.5
6 MKS MOS VI Wieliczka 1500 11.0 21.5 3.5 6.0 5.0
7 MAT IV Myślenice 1350 11.0 21.0 6.5 7.5 4.0
8 KKSz VII Kraków 1325 11.0 20.5 3.0 5.0 7.5
9 UKS Szachownica II Rabka-Zdrój 1600 11.0 19.5 7.0 3.5 3.0
10 UKS Szachownica III Rabka-Zdrój 1500 10.0 20.0 9.0 1.0 2.0
11 KKSz VIII Kraków 1450 10.0 20.0 1.0 7.0 8.0
12 KKSz VI Kraków 1500 10.0 19.0 4.5 2.5 7.0
13 CKiS Skawina I 1371 9.0 20.0 5.0 5.0 5.0
14 KKSz IX Kraków 1280 9.0 19.5 4.5 7.0 6.5
15 TKKF Leskowiec-Wieża Wadowice 1356 9.0 18.5 2.0 5.5 5.5
16 UKS Szachownica IV Rabka-Zdrój 1413 9.0 18.0 4.5 3.5 5.0
17 KS Cracovia 1906 Kraków 1164 9.0 17.5 5.5 3.0 1.0
18 TKKF Leskowiec-Wieża II Wadowice 1175 9.0 17.0 2.5 5.0 5.5
19 KSOS II Kraków 1454 9.0 16.0 6.5 1.5 2.0
20 MAT III Myślenice 1513 9.0 15.5 5.0 5.0 3.5
21 MKS MOS VII Wieliczka 1280 8.0 18.0 3.0 3.5 6.0
22 SP 101 Kraków 1063 8.0 17.0 5.0 5.0 3.0
23 UKS Szachownica VIII Rabka-Zdrój 1100 8.0 14.0 6.5 0.0 4.0
24 CKiS Skawina II 1143 7.0 16.5 4.0 5.0 4.0
25 UKS Szachownica V Rabka-Zdrój 1325 7.0 15.5 7.5 0.0 2.0
26 SOK Sułkowice II 1140 7.0 15.0 3.0 6.0 5.0
27 Zespół Szkół nr 1 w Alwerni 1000 7.0 12.5 3.0 3.5 6.0
28 SP 78 Kraków 1000 6.0 14.5 2.0 4.5 1.5
29 UKS Szachownica VII Rabka-Zdrój 1250 6.0 13.5 3.5 4.5 0.5
30 UKS Szachownica VI Rabka-Zdrój 1363 6.0 13.5 2.0 4.5 7.0
31 SOK Sułkowice I 1280 5.0 12.0 3.0 4.0 2.0
32 UKS Szachownica IX Rabka-Zdrój 1000 0.0 5.5 0.0 1.0 1.5

IV liga juniorów

III liga juniorów

II liga juniorów

I liga juniorów

 

– – – SEZON 2016 – – –

V liga juniorów

IV liga juniorów

III liga juniorów

Ekstraliga juniorów

 

– – – SEZON 2015 – – –

V liga juniorów

  • 3 miejsce (drużyna KKSz V w składzie: Mateusz Róg 5.5/9, Łukasz Święch 6/9, Karol Armuła 7/9, Klaudia Bar 5/9)
  • 5 miejsce (drużyna KKSz VI w składzie: Konrad Ciborowski 6.5/9, Szymon Róg 5.5/9, Maciej Wolak 7/9, Emilia Peszkowska 3/9)
  • 9 miejsce (drużyna KKSz IX w składzie: Adam Nieuważny 4.5/9, Patryk Blacha 5/9, Paweł Blacha 4.5/9, Dominik Pawlak 4.5/9)
  • 11 miejsce (drużyna KKSz VII w składzie: Tymoteusz Szwajkowski 5/9, Karol Byrski 6/9, Szymon Wiszniewski 4/9, Julia Wiszniewska 3/9)
  • 19 miejsce (drużyna KKSz X w składzie: Piotr Surma 4.5/9, Antoni Ustrzycki 3/9, Piotr Sypień 5/9, Julia Gunajew 3/9)
  • 21 miejsce (drużyna KKSz VIII w składzie: Szymon Józefczyk 7.5/9, Antoni Wołkow 5.5/9, Krzysztof Surma 1/9, Bartosz Hernik 1/9)
Mc Nazwa drużyny Rank PKT Pkt. Sz.1 Sz.2 Sz.3
1 MKS MOS IV Wieliczka 1600 17.0 29.0 8.0 5.0 7.5
2 UKS przy SP8 IV Chrzanów 1600 17.0 28.5 7.0 8.5 5.0
3 KKSz V Kraków 1675 12.0 24.0 5.5 6.0 7.5
4 UKS Szachownica Rabka-Zdrój 1450 11.0 22.5 4.5 6.5 5.0
5 KKSz VI Kraków 1463 11.0 22.0 6.5 5.5 7.0
6 UKS Goniec IV Staniątki 1363 10.0 21.0 6.5 7.0 2.5
7 TS Wisła V Kraków 1450 10.0 20.5 5.5 5.0 4.5
8 UKS Goniec II Staniątki 1450 10.0 20.0 4.5 3.0 7.5
9 KKSz IX Kraków 1400 10.0 18.5 4.5 4.5 5.0
10 MKS MOS V Wieliczka 1450 10.0 18.5 3.5 4.0 6.0
11 KKSz VII Kraków 1463 10.0 18.0 5.0 6.0 4.0
12 UKS Hetman Koronny III Trzebinia 1500 10.0 18.0 4.5 3.5 4.0
13 TS Wisła IV Kraków 1500 10.0 17.5 5.5 5.0 4.0
14 TKKF Wieża-Leskowiec Wadowice 1400 9.0 18.5 6.0 7.0 0.5
15 UKS Goniec III Staniątki 1363 9.0 17.0 3.0 5.0 6.0
16 SP Stadniki 1313 8.0 18.5 3.5 5.0 5.0
17 UKS Szachownica III Rabka-Zdrój 1175 8.0 17.0 6.0 7.0 1.0
18 OWR III Andrychów 1350 8.0 16.5 2.0 3.5 3.5
19 KKSz X Kraków 1325 7.0 15.5 4.5 3.0 5.0
20 MKS MOS VI Wieliczka 1125 7.0 15.5 1.0 3.5 5.0
21 KKSz VIII Kraków 1400 7.0 15.0 7.5 5.5 1.0
22 TS Wisła VII Kraków 1250 7.0 14.0 5.0 0.0 6.0
23 UKS Szachownica II Rabka-Zdrój 1225 7.0 13.5 4.0 2.5 4.0
24 OWR II Andrychów 1413 7.0 13.0 4.0 4.0 3.0
25 MLKSz V Myślenice 1313 6.0 15.0 2.5 3.0 6.0
26 TS Wisła VI Kraków 1400 6.0 13.5 4.0 5.0 4.5
27 UKS SP2 Szachownica Rabka-Zdrój 1200 5.0 13.0 2.0 1.0 3.0
28 UKS Szachownica IV Rabka-Zdrój 1000 3.0 10.5 0.0 1.5 3.0

IV liga juniorów

  • 4 miejsce (drużyna KKSz V Kraków w składzie: Mateusz Róg 5/7, Łukasz Święch 3/7, Karol Armuła 2.5/7 i Klaudia Bar 5/7)
  • 12 miejsce (drużyna KKSz IV Kraków w składzie: Radosław Peszkowski 3.5/7, Tymoteusz Szwajkowski 2.5/7, Szymon Józefczyk 4.5/7 i Emilia Peszkowska 1/7)
M-ce Nazwa drużyny Rank PKT pkt Sz.1 Sz.2 Sz.3
1 MLKSz III Myślenice 1713 12,0 21,0 6,0 5,5 6,5
2 Kana Tarnów 1550 11,0 20,5 5,0 4,5 4,0
3 UKS przy SP 8 III Chrzanów 1650 11,0 19,0 5,5 6,0 3,5
4 KKSz V Kraków 1675 9,0 15,5 5,0 3,0 2,5
5 UKS Szachownica Rabka-Zdrój 1500 8,0 16,5 4,5 4,5 1,5
6 MKS MOS IV Wieliczka 1600 8,0 16,5 4,0 2,5 5,0
7 UKS Goniec Staniątki 1675 8,0 15,0 3,0 3,5 2,5
8 MKS MOS III Wieliczka 1700 8,0 13,5 3,5 2,0 5,5
9 OWR Andrychów 1700 7,0 15,0 4,0 4,5 2,5
10 MLKSz IV Myślenice 1613 7,0 14,0 3,0 6,0 5,0
11 GKSz Kornuty III Gorlice 1613 7,0 12,5 2,0 3,5 5,0
12 KKSz IV Kraków 1625 7,0 11,5 3,5 2,5 4,5
13 TS Wisła III Kraków 1550 6,0 14,0 3,5 2,5 4,5
14 UKS Magnus Rzezawa 1300 6,0 14,0 1,0 3,5 5,5
15 UKS Victoria Łowczów 1225 6,0 13,5 2,0 4,0 2,5
16 MOSiR Tuchów 1400 5,0 12,0 3,0 5,0 3,0
17 MLKSz V Myślenice 1463 5,0 10,5 4,0 1,0 2,5
18 KS Cracovia 1906 Kraków 1400 5,0 10,5 3,0 1,5 1,0
19 UKS Victoria II Łowczów 1313 2,0 8,5 2,0 2,5 3,0
20 UKS Victoria III Łowczów 1050 2,0 6,5 2,5 2,0 0,0

III liga juniorów

3 miejsce – drużyna KKSz III w składzie: Mateusz Róg 3.0/9, Piotr Jaśkowiec 6.5/9, Radosław Peszkowski 6.0/9, Łukasz Święch 4.0/7, Julia Surpeta 4.0/5, Emilia Pawlak 2.0/4 oraz Karol Armuła 1.0/2 i Klaudia Bar 5.0/9

Mc Drużyna Local PKT pkt Sz_1 Sz_2 Sz_3
1 Sandecja Nowy Sącz 1367 17,0 36,0 4,0 7,0 8,0
2 MKS MOS II Wieliczka 1364 12,0 31,5 7,0 5,0 5,0
3 Krakowski Klub Szachistów III 1339 12,0 31,5 3,0 6,5 6,0
4 TS Wisła II Kraków 1226 12,0 30,0 4,5 3,5 7,0
5 UKS Hetman Koronny II Trzebinia 1472 11,0 32,5 4,5 2,5 4,0
6 UKS przy SP8 II Chrzanów 1411 11,0 29,0 4,0 3,5 2,0
7 GKSz II Kornuty Gorlice 1252 7,0 20,0 8,0 2,0 2,5
8 MLKSz II Myślenice 1319 6,0 27,0 2,5 7,5 5,0
9 Kana Tarnów 1115 2,0 21,5 6,5 6,5 3,0
10 UKS Szachownica Rabka-Zdrój 1120 0,0 11,0 1,0 1,0 2,5

II liga juniorów

Drużyna KKSz II Kraków zajęła 35 miejsce. Punkty zdobywali: Mateusz Róg 0.5/11, Rajmund Flach 5.0/11, Radosław Peszkowski 4.0/11, Karol Armuła 7.5/11, Julia Surpeta 4.0/11 i Emilia Pawlak 1.0/11

Mc Drużyna Rank PKT pkt vs+ MBch. B.1
1 MMKS Wieniawa Leszno 1749 17,0 38,5 20;15;11;13;12;8;7;5; 318,50 9,5
2 TS Wisła Kraków 1697 17,0 38,0 22;17;14;24;10;1;6; 321,50 6,0
3 UKS „Korona” Gdańsk 1632 16,0 38,5 27;18;16;2;4;8;6; 324,00 6,0
4 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1611 15,0 36,0 29;21;25;24;3;10; 315,50 6,5
5 Frupp Chrobry Gniezno 1697 14,0 39,0 23;31;18;22;12;10; 303,00 1,5
6 KSz Miedź Legnica 1561 14,0 36,5 34;7;1;17;6; 317,00 2,5
7 Akademia Szachowa Gliwice 1449 14,0 36,5 6;13;31;19;1;9; 320,00 4,0
8 UKS Rotmistrz Grudziądz 1674 14,0 36,5 25;21;20;15;8;10; 307,50 8,5
9 UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój 1718 13,0 37,5 27;18;22;14;28; 302,00 7,5
10 MTSz Mińsk Mazowiecki 1594 13,0 35,5 30;7;24;27;13; 310,00 6,5
11 MCKiS Jaworzno 1564 13,0 33,0 33;26;23;22;8; 300,50 4,0
12 UKS 21 Podlesie 1761 12,0 37,5 19;17;14;27; 309,50 8,0
13 UKS „Czternastka” Warszawa 1680 12,0 37,0 29;15;14;3;13; 320,00 6,0
14 MKSz II Rybnik 1427 12,0 35,5 33;30;36;31;21; 275,00 5,5
15 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1626 12,0 32,5 30;17;20;2;16;9; 322,00 6,5
16 UKS przy SP 1 w Brzozowie 1361 12,0 32,5 29;30;22;34; 268,00 7,5
17 KS „Carbo-Gliwice” Gliwice 1639 11,0 34,5 26;28;12;11; 326,50 5,5
18 UKS Smecz Konin 1588 11,0 33,5 31;23;21;20; 307,00 7,5
19 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 1493 11,0 33,0 31;19;34;23;22; 290,50 3,5
20 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1402 11,0 31,5 10;25;14;17; 297,50 2,5
21 KSz „Odrodzenie” Kożuchów 1578 11,0 31,5 32;5;25;35;17; 316,50 4,5
22 KKSz Urania MOSiR Krosno 1492 11,0 30,5 3;19;33;31; 303,50 5,0
23 MLKSz Myślenice 1520 10,0 34,0 36;28;30;19; 289,50 5,5
24 UKS TSz Zieloni Zielonka 1357 10,0 32,5 36;18;29; 275,50 7,0
25 TSz „Skoczek” Sędziszów Małopolski 1343 10,0 32,0 19;35;25; 288,50 6,0
26 UKS Ognisko II Rydułtowy 1418 10,0 31,0 32;26;30;33; 309,50 4,5
27 UKS Piątka Wieluń 1372 10,0 30,5 29;30;18;23;36; 276,50 6,0
28 UKS Gim Dwójka Tomaszów Lubelski 1521 9,0 33,5 35;27;34;20; 298,00 8,5
29 KS LAURA II Chylice 1440 9,0 32,5 36;5;29;35; 288,50 5,5
30 Pszczyńskie Stowarzyszenie Szachowe 1510 9,0 30,5 35;29;25;36; 286,00 7,0
31 RzKSz Rzeszów 1482 8,0 30,0 35;26;28; 307,00 8,5
32 MKS Sandecja Nowy Sącz 1458 8,0 27,0 32;36;30; 273,50 2,0
33 UKS „Hetman” Częstochowa 1330 6,0 31,0 29;36; 269,00 3,5
34 UKS ZSO Włoszakowice 1380 4,0 22,5 29;35; 278,00 4,0
35 Krakowski Klub Szachistów 1893 II 1399 4,0 22,0 36;23; 276,50 0,5
36 ChTS Chorzów 1287 3,0 24,0 30; 273,50 5,

Ekstraliga juniorów

Drużyna Krakowskiego Klubu Szachistów zajęła 8 miejsce. Punkty zdobywali: Dominik Marczuk 5.5/9, Sebastian Gołda 1.5/9, Patryk Korcyl 1.5/9, Krzysztof Szczurek 5.0/9, Anna Marczuk 3.5/9 i Emilia Dyląg 6.0/9

M-ce Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. vs+
1 Rodło MDK Opole (B) 1948 15.0 32.5 5;10;7;8;9;2;3;
2 Gülermak KSz Polonia Warszawa 2005 14.0 36.0 9;10;3;4;5;7;8;
3 VOTUM SA Polonia Wrocław 2065 14.0 33.0 7;8;9;1;3;4;10;
4 KSz Hetman Katowice 2123 14.0 31.5 10;2;3;4;7;9;
5 MUKS Stoczek 45 Białystok (M) 2029 10.0 31.5 8;9;10;4;7;
6 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 1814 7.0 26.0 4;8;9;
7 MKSz Rybnik 1783 7.0 25.0 9;10;6;
8 KKSz Kraków 1829 6.0 23.0 10;9;
9 LKSz GCKiP Czarna 1757 2.0 18.5
10 UKS Hetman Koronny Trzebinia (B) 1705 1.0 13.0

– – – SEZON 2014 – – –

IV liga juniorów

  • 6 miejsce (drużyna KKSz IV w składzie: Krzysztof Szczurek 6.5/9, Piotr Lankof 5/9, Rajmund Flach 6.5/9 i Emilia Pawlak 2/9)
  • 24 miejsce (drużyna KKSz V w składzie: Patryk Korcyl 6.5/9, Karol Armuła 4/9, Karol Byrski 5/9, vacat)
  • 28 miejsce (drużyna KKSz VI w składzie: Piotr Karola 5.5/9, Stanisław Sieniawski 4/9, Antoni Wołkow 2/9, Martyna Pajdzik 4/9)
Mc Nazwa drużyny Rank PKT Pkt. Sz.1 Sz.2 Sz.3
1 MLKSz II Myślenice 1750 18.0 29.0 7.0 6.0 7.5
2 MLKSz III Myślenice 1700 14.0 24.5 4.0 7.0 6.0
3 MLKSz IV Myślenice 1650 14.0 23.5 6.0 8.0 4.5
4 TS Wisła II Kraków 1663 12.0 23.5 5.0 6.5 8.5
5 KS Cracovia 1906 1463 11.0 20.5 5.5 4.0 5.5
6 KKSz IV Kraków 1713 11.0 19.0 6.5 5.0 5.5
7 MLKSz V Myślenice 1550 11.0 19.0 5.0 4.5 3.5
8 GKSz Kornuty II Gorlice 1600 11.0 19.0 3.5 4.5 6.0
9 MKS KSOS Kraków 1700 10.0 23.5 7.5 8.0 3.5
10 UKS przy SP 8 III Chrzanów 1600 10.0 21.5 7.0 3.0 5.5
11 MOSiR Tuchów 1400 10.0 21.0 3.5 3.5 6.5
12 Kana Tarnów 1250 10.0 19.5 5.5 6.0 6.0
13 UKS Magnus Rzezawa 1475 10.0 17.5 6.5 6.0 2.5
14 UKS Goniec Staniątki 1650 10.0 16.5 1.0 3.5 4.5
15 MKS MOS IV Wieliczka 1463 9.0 20.0 4.5 4.0 5.5
16 TS Wisła III Kraków 1425 9.0 18.5 5.0 6.5 6.0
17 MKS MOS V Wieliczka 1400 9.0 18.5 5.0 4.0 3.0
18 MKS MOS VI Wieliczka 1413 9.0 17.5 4.5 6.0 5.0
19 TKKF Wieża Wadowice 1500 9.0 17.0 4.0 8.0 5.0
20 UKS Magnus II Rzezawa 1325 9.0 15.5 1.0 3.5 4.0
21 UKS Hetman Koronny III Trzebinia 1513 8.0 20.0 4.5 4.0 5.5
22 UKS Goniec II Staniątki 1550 8.0 18.0 3.5 5.0 5.0
23 UKS przy SP 8 IV Chrzanów 1400 8.0 17.0 2.0 5.0 2.0
24 KKSz V Kraków 1400 8.0 15.5 6.5 4.0 5.0
25 MKS KSOS II Kraków 1350 7.0 17.5 2.0 3.5 5.0
26 GKSz Kornuty III Gorlice 1500 7.0 17.0 4.0 1.0 5.0
27 MKS MOS III Wieliczka 1463 7.0 16.5 6.5 5.0 3.0
28 KKSz VI Kraków 1363 7.0 16.5 5.5 5.0 2.0
29 MLKSz VI Myślenice 1363 7.0 15.0 8.0 1.0 1.0
30 UKS Hetman Koronny IV Trzebinia 1325 7.0 14.5 2.0 4.5 2.0
31 TS Wisła IV Kraków 1250 6.0 13.0 5.0 1.0 4.5
32 TS Wisła V Kraków 1363 5.0 12.0 5.0 4.5 2.5
33 MLKSz VII Myślenice 1160 5.0 10.5 1.0 2.0 5.5
34 SP 11 Nowy Targ 1150 0.0 4.5 0.0 0.0 1.0

III liga juniorów

3 miejsce (drużyna KKSz III w składzie: Krzysztof Szczurek 5/7, Marek Polek 5.5/7, Abhiraj Singh 4/9, Rajmund Flach 1.5/5, Alicja Grochot 7.5/9, Emilia Pawlak 4/9 oraz Patryk Korcyl 4/4 i Filip Litwa 2.5/4)

Mc Nazwa drużyny Rank PKT Pkt vs+ Sz.1 Sz.2
1 UKS przy SP 8 II Chrzanów 1439 15,0 38,0 6;7;8;9;2;3;10; 6,0 7,5
2 MLKSz II Myślenice 1445 14,0 34,5 10;7;8;1;2;3;4; 4,5 5,5
3 KKSz III Kraków 1576 14,0 34,0 10;2;3;4;5;7;9; 6,5 5,5
4 UKS Hetman Koronny II Trzebinia 1539 11,0 30,0 8;9;2;10;7; 2,0 3,0
5 MKS MOS II Wieliczka 1517 11,0 30,0 2;4;6;7;8; 4,0 7,0
6 Sandecja Nowy Sącz 1524 9,0 30,0 7;8;2; 4,5 4,0
7 TS Wisła II Kraków 1505 6,0 22,5 10;1;2; 3,0 3,5
8 GKSz Kornuty II Gorlice 1428 5,0 22,5 7; 9,0 0,0
9 OWR Andrychów 1542 3,0 16,0 7; 2,5 6,0
10 KS Cracovia 1906 Kraków 1408 2,0 12,5 8; 3,0 3,0

II liga juniorów

32 miejsce (drużyna KKSz II w składzie: Maciej Jajte-Pachota 4/10, Marek Polek 0/3, Rajmund Flach 3/11, Patryk Korcyl 4.5/11, Katarzyna Jędrocha 9/11, Joanna Furtak 6/11 oraz Sebastian Gołda 4.5/8)

Mc Nazwa drużyny Rank PKT Pkt. MBch. Sz.1 Sz.5
1 UKS Ognisko Rydułtowy 1710 18.0 39.5 324.50 7.5 5.5
2 MKS MOS Wieliczka 1641 17.0 38.0 331.00 5.0 8.5
3 UKS przy SP 8 Chrzanów 1650 17.0 37.0 326.00 7.5 5.5
4 UKS SP 11 Skoczek Tczew 1711 16.0 41.5 327.00 7.0 9.0
5 ASSz Miedź Legnica 1536 15.0 34.5 321.50 4.5 7.0
6 MOS UKS Piątka Wieluń 1553 14.0 41.0 301.50 8.0 4.0
7 TS Wisła Kraków 1656 14.0 37.5 321.00 5.0 6.5
8 LKS Chrobry Gniezno 1593 13.0 39.0 317.00 6.0 8.0
9 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1598 13.0 38.5 305.00 7.0 5.5
10 MMKS Wieniawa Leszno 1681 13.0 37.5 327.00 7.5 7.0
11 UKS Rodło II Opole 1668 13.0 37.0 318.00 4.0 8.0
12 KSz Polonia Wrocław 1589 13.0 36.0 298.50 7.5 4.0
13 UKS Czternastka Warszawa 1574 13.0 34.5 323.00 4.5 2.5
14 UKS Smecz Konin 1643 13.0 33.5 333.00 7.5 4.5
15 UKS MDK–1 Hetman Bydgoszcz 1596 12.0 36.0 306.50 6.5 6.5
16 UKS Pałac Młodzieży Katowice 1531 12.0 36.0 289.50 4.5 6.0
17 UKS 21 Podlesie 1569 12.0 35.5 313.50 4.5 7.0
18 MCKiS Jaworzno 1556 12.0 34.0 298.00 7.5 9.5
19 KTS Kalisz 1581 12.0 33.5 319.00 6.5 5.0
20 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 1602 12.0 33.0 304.50 4.0 7.0
21 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1589 11.0 35.0 306.00 8.5 5.5
22 PSSzach Pszczyna 1540 11.0 32.5 312.00 8.0 4.5
23 KSz Odrodzenie Kożuchów 1468 11.0 32.5 286.50 6.5 2.5
24 KS Carbo Gliwice 1528 11.0 32.0 293.00 2.5 7.5
25 UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój 1512 11.0 31.5 296.50 6.5 4.5
26 UKS SP1 Brzozów 1511 11.0 30.0 304.50 5.0 7.5
27 GKSz Kornuty Gorlice 1485 10.0 35.5 295.50 0.5 7.0
28 Akademia Szachowa Gliwice 1462 10.0 33.5 300.00 4.0 5.0
29 ChTS Chorzów 1471 10.0 33.0 280.00 7.5 5.5
30 KKSz Urania MOSiR Krosno 1495 10.0 32.5 305.50 3.0 5.0
31 KSz STILON II Gorzów Wlkp. 1518 10.0 32.5 301.50 8.5 4.0
32 KKSz II Kraków 1529 10.0 31.0 302.00 4.0 9.0
33 UMKSz Na Pięterku Poznań 1490 10.0 30.5 300.00 7.5 8.0
34 UKS HETMAN Częstochowa 1410 10.0 30.5 298.00 2.5 7.0
35 OTSz Ostrów Wielkopolski 1360 9.0 33.5 263.00 8.0 3.5
36 MKSz II Rybnik 1410 9.0 32.0 287.50 6.0 2.0
37 AZS Politechnika Poznańska Poznań 1359 9.0 31.5 284.50 7.0 4.5
38 AKS Mikołów 1444 9.0 27.5 287.50 6.5 4.5
39 UKS TSz Zieloni Zielonka 1373 8.0 30.5 269.50 2.5 4.5
40 MLKSz Archon+ II Myślenice 1375 8.0 30.5 268.50 1.5 6.0
41 SUBARU Chemik Bydgoszcz 1417 8.0 28.0 268.00 7.0 2.0
42 MKSz Diagonalia Imielin 1315 8.0 26.0 284.50 2.0 6.5
43 UKS MDK Gdynia 1182 7.0 27.5 259.00 3.0 3.0
44 LKS Stomil Bełchatów 1304 7.0 26.5 269.00 5.0 3.0
45 KS Laura Chylice 1259 4.0 26.0 274.50 5.5 3.0
46 UKS Jedynka Bełchatów 1079 0.0 13.0 266.50 2.5 1.5

Ekstraliga juniorów

7 miejsce (drużyna w składzie: Konrad Buś 5.5/9, Dominik Marczuk 6/9, Krzysztof Szczurek 2/9, Piotr Krawczyk 2/9, Anna Marczuk 6.5/9, Alicja Grochot 2.5/9)

Mc Nazwa drużyny Rank PKT Pkt vs+ S.B. Sz.1
1 MUKS „Stoczek 45” Białystok 1954 16.0 36.5 5;10;7;9;1;2;3;4; 151.71 7.5
2 KSz „HETMAN” Katowice 1989 15.0 37.5 3;4;5;6;7;10;9; 161.71 6.5
3 KSz „Polonia” Wrocław 1949 14.0 30.5 9;1;10;3;4;5;8; 131.21 4.0
4 KSz „Stilon” Gorzów 1755 10.0 27.5 9;1;10;5; 113.54 4.0
5 LKSz GCKiP Czarna 1814 9.0 29.0 7;9;1;10; 116.00 5.0
6 MKSz Rybnik 1899 9.0 27.5 7;9;4;10; 115.37 4.0
7 Krakowski Klub Szachistów 1893 1766 9.0 24.5 10;9;1;2; 103.38 5.5
8 Gülermak Polonia Warszawa 1910 4.0 20.5 1;9; 85.50 3.5
9 KSz „Javena – Hańcza” Suwałki 1739 4.0 20.5 9; 89.17 2.0
10 AKSz „Hetman PK Koszalin 1637 0.0 16.0 75.92 3.0

– – – SEZON 2013 – – –

IV liga juniorów

  • 1 miejsce i awans do III ligi (drużyna KKSz III w składzie: Sebastian Gołda 8/9, Jakub Bączyński 4.5/9, Abhiraj Singh 5.5/9, Julia Mazgaj 7/9)
  • 16 miejsce (drużyna KKSz V w składzie: Jan Gunajew 4/9, Łukasz Święch 4.5/9, Filip Litwa 6/9, Agnieszka Szpotowska 5/9)
  • 21 miejsce (drużyna KKSz IV w składzie: Piotr Litwin 5.5/8, Patryk Korcyl 3/8, Stanisław Sieniawski 4/7, Julia Gunajew 3.5/9 i Adam Nieuważny 2/5)
  • 32 miejsce (drużyna KKSz VI w składzie: Filip Kamiński 5/9, Bartosz Zbiegień 3/9, Andrzej Bąk 2.5/9, Emilia Pawlak 3/9)
M-ce Nr Drużyna Fed. Rank. PKT Pkt. Sz.1 Sz.2 Sz.3 Prawo awansu
1 1 KKSz III Kraków POL 1700 15.0 25.0 8.0 4.5 5.5 tak – AWANS
2 12 Sandecja Nowy Sącz POL 1525 15.0 24.5 9.0 6.0 5.5 tak – AWANS
3 5 Hetman Koronny II Trzebinia POL 1650 15.0 23.5 3.5 3.5 8.5 tak – 1 rez.
4 11 Sandecja II Nowy Sącz POL 1525 13.0 23.5 4.5 7.0 6.0 tak
5 3 MLKSz II Myślenice POL 1650 12.0 22.0 5.5 7.5 4.5
6 7 KS Cracovia 1906 Kraków POL 1600 11.0 23.5 5.5 7.0 5.5 tak – 2 rez.
7 10 TKKF Wieża Wadowice POL 1550 11.0 23.0 6.5 4.5 6.0 tak
8 6 MKS Babia Góra Lipnica Wlk POL 1613 11.0 22.0 5.5 7.5 3.5 tak
9 9 UKS przy SP 8 III Chrzanów POL 1550 11.0 22.0 5.0 4.0 5.0
10 30 MOSiR Tuchów POL 1300 11.0 20.5 4.0 4.0 5.5 tak
11 37 Kana Tarnów POL 1200 11.0 20.0 8.0 5.5 6.5 tak
12 2 GKSz Kornuty II Gorlice POL 1700 11.0 18.5 4.5 5.0 6.0 tak
13 31 Sandecja III Nowy Sącz POL 1300 11.0 18.0 6.0 4.5 4.0 tak
14 14 MLKSz III Myślenice POL 1513 10.0 21.0 5.5 6.5 4.0
15 15 GKSz Kornuty III Gorlice POL 1513 10.0 20.5 3.5 6.5 7.5 tak
16 26 KKSz V Kraków POL 1350 10.0 19.5 4.0 4.5 6.0 tak
17 17 MLKSz IV Myślenice POL 1463 9.0 20.0 6.0 5.0 4.0
18 4 MKS MOS III Wieliczka POL 1650 9.0 20.0 3.5 6.0 4.5
19 8 MKS MOS IV Wieliczka POL 1563 9.0 19.0 4.0 6.0 5.0
20 22 Goniec III Staniątki POL 1400 9.0 19.0 4.0 3.0 6.0
21 18 KKSz IV Kraków POL 1425 9.0 18.0 6.0 4.5 4.0 tak
22 19 CKiS II Skawina POL 1425 9.0 17.0 4.0 4.0 7.0 tak
23 23 MKS MOS V Wieliczka POL 1363 9.0 14.5 1.0 4.5 3.0
24 34 MKS MOS VI Wieliczka POL 1263 8.0 17.0 6.5 2.0 3.0
25 28 CKiS III Skawina POL 1325 8.0 15.0 1.0 5.0 4.0 tak
26 24 MLKSz V Myślenice POL 1363 8.0 14.0 4.5 3.5 2.0
27 27 Wisła III Kraków POL 1350 7.0 17.0 6.0 2.0 4.0
28 33 GOK Sułkowice POL 1275 7.0 17.0 5.5 3.0 1.5 tak
29 21 Wisła IV Kraków POL 1400 7.0 15.5 6.5 5.0 3.0
30 20 UKS przy SP 8 IV Chrzanów POL 1400 7.0 15.5 0.0 3.0 3.5
31 16 Goniec II Staniątki POL 1500 7.0 15.0 0.0 3.0 3.5
32 29 KKSz VI Kraków POL 1300 7.0 13.5 5.0 3.0 2.5 tak
33 13 Wisła II Kraków POL 1513 6.0 15.5 0.0 6.5 4.0
34 32 MLKSz VI Myślenice POL 1275 6.0 13.5 3.0 2.0 3.5
35 36 MKS KSOS II Kraków POL 1200 6.0 10.5 1.5 3.0 4.0
36 35 SSP nr 1 Kraków POL 1250 5.0 13.5 4.0 5.0 2.5 tak
37 25 Wisła V Kraków POL 1350 4.0 11.0 3.0 0.0 3.0
38 39 MDK Dom Harcerza Kraków POL 1100 4.0 11.0 2.0 3.0 2.0 tak
39 38 GOK II Sułkowice POL 1150 3.0 12.0 5.5 1.0 1.0 tak

II liga juniorów

4 miejsce (drużyna KKSz III w składzie: Sebastian Gołda 6.5/9, Jakub Bączyński 4/9, Abhiraj Singh 4.5/9, Piotr Jaśkowiec 5/9, Julia Mazgaj 3.5/9, Maria Krawczyk 5/9)

Mc Drużyna Rank. PKT Pkt. vs+ Sz.1 Sz.2
1 TS Wisła Kraków 1775 18.0 39.5 1;6;2;7;3;8;4;9;5; 9.0 9.0
2 MLKSz Myślenice 1817 15.0 39.5 9;1;3;4;5;6;7; 8.0 4.5
3 UKS Hetman Koronny II Trzebinia 1667 11.0 31.5 3;5;7;9;1; 4.5 4.5
4 Krakowski Klub Szachistów 1893 III 1633 9.0 28.5 6;9;1;3; 6.5 4.0
5 Sandecja Nowy Sącz 1608 9.0 26.5 8;1;3; 4.0 5.5
6 MKS MOS II Wieliczka 1633 9.0 26.5 5;1;3; 1.0 6.0
7 OWR Andrychów 1575 8.0 23.5 8;3;4; 4.5 4.0
8 UKS przy SP 8 II Chrzanów 1700 6.0 23.0 6; 1.5 1.5
9 UKS Goniec Staniątki 1667 3.0 17.0 2.5 0.0
10 MKS KSOS Kraków 1633 2.0 14.5 3.5 6.0

II liga juniorów

29 miejsce (drużyna KKSz II w składzie: Maciej Jajte-Pachota 6/11, Konrad Deka 6.5/11, Piotr Krawczyk 8.5/11, Piotr Jaśkowiec 6.5/11, Alicja Grochot 4/11, Maria Krawczyk 0.5/11)

M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking PKT Pkt. vs+
1 1 UKS Rodło Opole 1849 22.0 48.0 22;14;8;13;3;5;2;10;4;12;9;
2 3 KMKSz Victoria Kielce 1694 16.0 39.5 24;30;10;15;5;13;6;
3 2 UKS Szachylice 1719 15.0 38.5 23;35;15;17;7;8;
4 13 Myślenicki Ludowy Klub Szachowy 1616 15.0 38.0 34;2;7;25;5;15;12;
5 5 UKS Ognisko Rydułtowy 1657 14.0 39.0 26;20;18;6;16;8;
6 4 KTSz-W Kalisz 1686 14.0 36.0 33;18;21;27;8;
7 7 TS Wisła Kraków 1654 14.0 35.5 28;40;15;30;10;
8 9 UKS 21 Podlesie 1645 14.0 34.5 32;36;25;20;10;
9 23 LKS Chrobry Gniezno 1515 13.0 35.0 24;28;22;6;15;
10 37 KKSz Urania MOSiR Krosno 1403 13.0 34.0 16;34;26;18;20;
11 14 MCKiS Jaworzno 1613 13.0 33.0 35;37;21;16;25;
12 8 UKS SP11 Skoczek Tczew 1650 12.0 38.0 29;21;31;3;14;13;
13 11 UKS MDK-1 Hetman Bydgoszcz 1626 12.0 37.0 43;36;22;38;29;
14 6 VOTUM Polonia II Wrocław 1654 12.0 36.0 27;19;25;21;29;
15 19 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1540 12.0 35.5 38;26;30;22;32;33;
16 10 UKS Smecz Konin 1629 12.0 34.5 31;37;18;6;23;
17 12 UKS HETMAN Częstochowa 1618 12.0 33.5 29;17;11;
18 30 UKS „Piątka Wieluń” 1457 12.0 32.0 11;33;28;18;27;
19 34 AKS Mikołów 1439 12.0 32.0 23;42;43;28;31;21;
20 25 GKSz Kornuty Gorlice 1511 12.0 31.0 34;8;19;17;11;
21 15 MMKS Wieniawa Leszno 1609 11.0 34.0 36;4;27;38;14;
22 20 UKS Pałac Młodzieży Katowice 1537 11.0 32.5 41;26;32;19;
23 26 KS Carbo Gliwice 1508 11.0 32.0 39;36;35;41;40;
24 16 ASSZ Miedź Legnica 1585 11.0 30.5 24;41;34;31;17;
25 29 UKS SP 1 w Brzozowie 1490 10.0 35.0 16;40;30;
26 18 Odrodzenie Kożuchów 1546 10.0 35.0 39;9;32;35;
27 24 ChTS Chorzów 1513 10.0 34.5 41;39;40;36;
28 33 UMKS Na Pięterku Poznań 1448 10.0 33.5 43;39;42;24;
29 38 KKSz II Kraków 1377 10.0 31.5 27;33;
30 31 MKSz Diagonalia Imielin 1456 10.0 31.0 22;35;39;
31 22 UKS „Szach” Wolsztyn 1525 10.0 31.0 39;37;35;42;41;
32 27 UKS Czternastka Warszawa 1498 10.0 29.5 34;26;33;19;
33 28 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1493 9.0 35.0 41;42;43;
34 17 Ostrowskie Towarzystwo Szachowe 1552 9.0 33.0 43;40;
35 32 MUKS Cieszyn 1453 9.0 33.0 42;22;
36 21 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1532 9.0 30.5 42;28;40;
37 36 MTSz II Mińsk Mazowiecki 1409 9.0 30.0 16;41;42;
38 40 Rzeszowski Klub Szachowy 1348 9.0 28.5 19;11;43;39;
39 35 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 1433 8.0 27.0 24;20;43;
40 39 MKSz II Rybnik 1356 6.0 28.5 43;42;
41 41 RUKS Korona – Rawbud Rawicz 1306 5.0 22.5 43;
42 42 KS 64 Zielona Góra 1301 4.0 23.5 43;
43 43 UKS TSz Zieloni MGM S.A. Zielonka 1000 1.0 16.0

Ekstraliga juniorów – 6 miejsce (drużyna KKSz w składzie: Łukasz Licznerski 4.5/9, Dominik Marczuk 4/9, Mateusz Róg 1/9, Sebastian Gołda 4.5/9, Katarzyna Jędrocha 4/9, Anna Maczuk 8/9)

M-ce Nazwa drużyny Rank PKT Pkt. vs+ S.B. Sz.1
1 KSz „Stilon” Gorzów 1964 15.0 35.5 1;2;10;4;5;6;7; 151.13 7.0
2 MUKS „Stoczek 45” Białystok 1962 15.0 35.5 5;10;7;8;9;2;4; 149.21 7.0
3 Gülermak Polonia Warszawa 1942 13.0 32.5 3;4;5;8;10;1; 137.46 5.0
4 KSz „Polonia” Wrocław 1930 13.0 31.0 9;10;4;5;7;8; 127.42 5.0
5 MKSz Rybnik 1879 8.0 28.0 4;10;1; 118.42 5.0
6 Krakowski Klub Szachistów 1893 1819 8.0 26.0 4;10;8; 109.62 4.5
7 KSz „Javena – Hańcza” Suwałki 1782 7.0 24.0 7;1;10; 103.63 3.5
8 UKS „Hetman Koronny” Trzebinia 1764 5.0 21.5 95.50 1.5
9 UKS SP 8 Chrzanów 1710 3.0 19.5 4; 81.00 2.0
10 UKS „GIM2” Tomaszów Lubelski 1703 3.0 16.5 5; 75.21 4.5

– – – SEZON 2012 – – –

IV liga juniorów

  • 2 miejsce (drużyna KKSz III w składzie: Krystian Knott 7.5/9, Abhiraj Singh 5.5/9, Piotr Krawczyk 8.5/9, Maria Krawczyk 3.5/9)
  • 8 miejsce (drużyna KKSz IV w składzie: Jakub Bączyński 5.5/9, Piotr Noga 5/9, Jan Gunajew 8/9, Julia Gunajew 1/9)
  • 17 miejsce (drużyna KKSz V w składzie: Mateusz Róg 4.5/9, Piotr Jaśkowiec 6/9, Szymon Róg 6/9, vacat)
  • 25 miejsce (drużyna KKSz VII w składzie: Rajmund Flach 6/9, Bartłomiej Michalik 2.5/9, Bartosz Zbiegień 3/9, Maria Pęszyńska 3/9)
  • 26 miejsce (drużyna KKSz VI w składzie: Stanisław Sieniawski 1/9, Piotr Nieckarz 2.5/9, Jakub Gołos 1/9, vacat)
Mc Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. Sz.1 Sz.2 Sz.3 awans
1 1 UKS Goniec Staniątki 1775 17.0 29.5 9.0 7.5 5.5 awans
2 2 KKSz III Kraków 1650 14.0 25.0 7.5 5.5 8.5
3 12 OWR Andrychów 1500 14.0 23.5 3.5 7.5 8.0 awans
4 13 KS Cracovia 1906 Kraków 1500 12.0 22.5 5.0 7.0 6.0 1 rez.
5 18 TKKF Wieża Leskowiec Wadowice 1400 11.0 21.5 7.5 2.0 4.0 2 rez.
6 4 CKiS II Skawina 1600 11.0 20.0 4.5 5.5 4.0
7 5 TS Wisła II Kraków 1600 10.0 21.0 5.0 5.0 2.0
8 8 KKSz IV Kraków 1513 10.0 19.5 5.5 5.0 8.0
9 3 MLKSz Archon+ II Myślenice 1600 10.0 19.5 5.0 3.5 5.0
10 10 MKS MOS III Wieliczka 1500 9.0 19.0 3.5 4.0 5.0
11 7 UKS Goniec II Staniątki 1550 9.0 18.5 5.0 6.5 3.5
12 6 GKSz Kornuty II Gorlice 1563 9.0 18.5 5.0 6.0 5.0
13 19 OWR II Andrychów 1350 9.0 18.5 2.5 2.0 6.0
14 11 UKS Goniec III Staniątki 1500 9.0 15.0 1.5 4.0 4.0
15 9 MKS Babia Góra Lipnica Wlk 1500 8.0 17.0 6.0 7.0 3.0
16 15 TS Wisła IV Kraków 1463 8.0 17.0 5.5 5.5 2.5
17 17 KKSz V Kraków 1450 8.0 16.5 4.5 6.0 6.0
18 14 TS Wisła III Kraków 1500 8.0 16.5 3.0 2.0 4.5
19 23 OWR III Andrychów 1263 7.0 17.5 4.5 3.5 2.0
20 25 MLKSz IV Myślenice 1200 7.0 15.5 3.5 4.5 2.5
21 22 MLKSz CANALCO III Myślenice 1275 7.0 15.0 2.5 5.0 4.5
22 20 GKSz Kornuty III Gorlice 1313 7.0 14.5 2.5 1.5 5.5
23 26 UKS Goniec IV Staniątki 1175 7.0 14.5 2.0 3.5 4.0
24 16 CKiS III Skawina 1463 7.0 12.5 6.0 2.5 4.0
25 21 KKSz VII Kraków 1300 6.0 14.5 6.0 2.5 3.0
26 24 KKSz VI Kraków 1250 0.0 4.5 1.0 2.5 1.0

III liga juniorów

2 miejsce (drużyna KKSz II w składzie: Marek Polek 4/6, Konrad Deka 4.5/6, Piotr Lankof 1/2, Sebastian Gołda 4.5/8, Monika Grochot 0/1, Katarzyna Jędrocha 5.5/8 oraz Piotr Staroń 2.5/4, Piotr Krawczyk 4.5/6 i Alicja Grochot 6.5/7)

M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. vs+ Sz.1 Sz.2
1 2 MLKSz ARCHON+ Myślenice 1833 14.0 37.5 9;3;4;5;6;7;8; 7.5 5.5
2 9 KKSz II Kraków 1733 14.0 33.0 3;4;5;6;7;8;1; 5.5 5.5
3 5 TS Wisła Kraków 1767 11.0 26.0 7;8;1;3;4; 4.5 5.0
4 1 MKS KSOS Kraków 1783 9.0 24.5 2;4;7;8; 2.5 6.0
5 3 MKS MOS II Wieliczka 1567 8.0 23.0 1;4;6;7; 4.0 2.5
6 4 UKS Goniec Staniątki 1717 5.0 20.0 8;6; 7.0 3.5
7 6 OWR Andrychów 1517 5.0 19.0 8; 4.0 2.5
8 8 UKS Magnus Rzezawa 1733 4.0 17.0 3;7; 1.0 1.0
9 7 UKS SP8 II Chrzanów 1667 2.0 16.0 0.0 4.5

II liga juniorów

29 miejsce (drużyna KKSz II w składzie: Konrad Deka 3.5/8, Marek Polek 5.5/8, Piotr Lankof 3/11, Mateusz Róg 6/11, Monika Grochot 0/3, Katarzyna Jędrocha 7.5/11 oraz Piotr Staroń 2/6 i Alicja Grochot 4/8)

M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. +vs MBch. Sz.1
1 11 MTSz Mińsk Mazowiecki 1656 17.0 38.5 338.50 4.5
2 5 ŻKSz Żary 1723 16.0 41.0 322.50 8.0
3 7 PSSz Pszczyna 1693 15.0 42.0 294.50 8.0
4 1 UKS Rodło Opole 1834 15.0 40.0 327.00 7.0
5 8 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1685 15.0 36.0 322.00 10.0
6 9 UKS „Czternastka” Warszawa 1679 15.0 34.5 341.50 5.0
7 2 Rotmistrz „Twoja Szkoła” Grudziądz 1829 14.0 40.0 331.50 8.5
8 3 UMKS Na Pięterku Poznań 1743 14.0 39.0 319.50 7.0
9 13 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 1638 14.0 38.0 306.50 4.0
10 6 KKSz Urania Krosno 1702 14.0 37.5 316.00 4.0
11 12 ASSz „Miedź” Legnica 1654 13.0 36.5 296.00 6.0
12 4 KSz Gryf Szczecin 1725 12.0 37.0 304.50 8.5
13 15 OTSz Ostrów Wlkp. 1612 12.0 35.0 323.00 4.0
14 17 UKS Ognisko Rydułtowy 1609 12.0 34.0 304.50 6.5
15 32 GKSz „Kornuty” Gorlice 1503 12.0 33.5 304.50 5.0
16 19 KSz Odrodzenie Kożuchów 1594 12.0 33.0 317.00 4.0
17 31 LKS Chrobry Gniezno 1514 12.0 32.5 287.50 3.0
18 14 UKS 21 Podlesie 1637 12.0 32.0 307.00 5.0
19 10 KTSz-W Kalisz 1670 11.0 34.5 287.50 4.0
20 22 MUKS SZS Cieszyn 1587 11.0 34.5 264.50 8.0
21 26 UKS Pałac Młodzieży Katowice 1567 11.0 33.5 308.50 6.0
22 28 UKS MDK-1 Hetman Bydgoszcz 1538 11.0 33.0 291.50 2.5
23 20 KS Carbo Gliwice 1589 11.0 32.5 286.00 4.5
24 18 UKS Smecz Konin 1607 11.0 30.5 305.50 7.0
25 25 UKS SP 1 Brzozów 1568 10.0 35.5 248.50 6.5
26 16 UKS Szachylice 1609 10.0 32.5 305.50 7.0
27 29 Chorzowskie Towarzystwo Szachowe 1531 10.0 32.5 248.00 6.0
28 24 UKS HETMAN Częstochowa 1569 10.0 31.5 294.00 7.5
29 30 KKSz II Kraków 1527 10.0 31.5 292.50 4.0
30 33 MKSz Diagonala Imielin 1494 10.0 31.5 285.50 4.0
31 21 MMKS Wieniawa Leszno 1588 9.0 32.0 292.50 6.5
32 27 UKS Szach Wolsztyn 1551 9.0 30.5 279.50 5.0
33 35 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1484 9.0 28.5 264.00 5.5
34 37 UKS MDK Otwock 1442 9.0 27.0 278.00 3.0
35 36 SSz „Strzybniczanka” Tarnowskie Góry 1452 8.0 30.5 281.50 0.0
36 34 UKS MDK Radom 1492 8.0 30.5 254.00 8.5
37 23 KS „64” Zielona Góra 1582 8.0 30.0 256.50 4.5
38 40 RKSz Rzeszów 1400 7.0 29.0 245.50 1.0
39 39 Akademia Szachowa Gliwice 1401 5.0 25.0 238.00 4.0
40 38 KS Polonia Wrocław 1426 5.0 22.0 236.50 3.5
41 41 LKS Goniec Kluczbork 1255 2.0 14.5 244.00 3.5

Ekstraliga juniorów

7 miejsce (drużyna KKSz w składzie: Maciej Jajte-Pachota 1.5/9, Dominik Marczuk 5/9, Adam Czajkowski 4/9, Piotr Krawczyk 1/9, Mariola Woźniak 5.5/9, Anna Marczuk 4.5/9)

M-ce Nr Nazwa drużyny Rank PKT Pkt. vs+ S.B. Sz.1
1 6 KSz Polonia Wrocław 2046 17.0 40.0 5;10;7;8;1;2;3;4; 164.33 6.5
2 5 Polonia Warszawa 2109 15.0 38.0 7;9;1;2;3;4;10; 153.29 5.5
3 8 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 1981 15.0 36.5 3;4;7;10;9;1;2; 149.79 6.5
4 9 MUKS Stoczek 45 Białystok 1808 10.0 26.0 2;7;10; 110.88 5.0
5 1 UKS przy SP 8 Chrzanów 1886 9.0 28.0 10;3;4;7; 112.88 7.0
6 2 MKSz Rybnik 1842 7.0 22.5 1;3;4; 91.58 2.5
7 10 Krakowski Klub Szachistów 1893 1836 6.0 21.5 3;4; 84.25 1.5
8 7 GKSz SOLNY Grzybowo 1733 5.0 22.0 4;2; 92.38 0.0
9 3 LKSz GCKiP Czarna 1795 3.0 18.0 7; 76.67 4.5
10 4 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 1784 3.0 17.5 3; 74.13 6.0

– – – SEZON 2011 – – –

IV liga juniorów

(drużyny KKSz nie startowały)

III liga juniorów

1 miejsce i awans do II ligi (drużyna w składzie: Piotr Staroń 4.5/9, Konrad Deka 7.5/11, Maciej Jajte-Pachota 9.5/11, Piotr Lankof 11/11, Alicja Grochot 5/11, Monika Grochot 6.5/11)

M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. vs+ Sz.1 Sz.2
1 3 KKSz II Kraków 1700 20.0 45.5 10;11;1;12;4;5;7;8;9; 5.0 9.0
2 6 MLKSz Archon+ Myślenice 1733 19.0 45.5 7;8;9;10;11;1;4;5;12; 6.5 8.0
3 2 UKS przy SP 8 II Chrzanów 1783 17.0 44.0 11;1;12;4;5;6;8; 11.0 8.0
4 10 MKS KSOS Kraków 1750 17.0 42.5 4;5;7;8;9;12;11;1; 3.5 2.5
5 7 UKS Magnus Rzezawa 1667 16.0 39.0 12;8;9;11;1;2;4;5; 4.0 7.0
6 5 MKS MOS II Wieliczka 1500 9.0 28.0 8;9;4;12; 2.5 2.0
7 9 TS Wisła Kraków 1617 8.0 30.0 4;11;1; 10.0 7.0
8 11 PKS Jan Kraków 1542 7.0 25.0 4;5;12; 1.0 2.0
9 8 CKiS Skawina 1583 6.0 26.0 9;11;4; 6.0 3.0
10 1 MDK Bochnia 1383 6.0 24.0 8; 2.0 6.0
11 12 UKS Goniec Staniątki 1667 6.0 23.5 8;4; 7.5 9.0
12 4 KS Cracovia 1906 Kraków 1542 1.0 22.0 7.0 2.5

II liga juniorów

45 miejsce i spadek do III ligi (drużyna KKSz II w składzie: Marek Polek 1/7, Konrad Deka 4/9, Piotr Lankof 6.5/10, Sebastian Gołda 5/10, Katarzyna Jędrocha 5.5/9, Monika Grochot 0/7 oraz Piotr Staroń 2/6, Jan Gunajew 0.5/2 i Alicja Grochot 2/6)

M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. vs+ MBch. Sz.1
1 1 KSz Silesia Racibórz 1983 21.0 44.5 26;15;8;6;5;16;2;14;20;18; 326.00 9.0
2 14 UKS GIM2 Tomaszow Lubelski 1800 16.0 41.5 39;35;25;9;18;19;2; 334.00 6.0
3 10 KSz HetMaN Szopienice Katowice 1833 16.0 37.0 39;31;19;7;5;15; 332.50 4.5
4 2 KMKSz Victoria Kielce 1917 15.0 44.5 47;13;3;5;6;15;9; 313.50 7.0
5 20 UKS Czternastka Warszawa Ursus 1783 15.0 42.0 45;9;11;7;4;5; 322.50 8.0
6 3 PUKS Rodło Opole 1900 15.0 39.5 36;18;22;8;12;17; 313.00 7.0
7 22 KTS-W Kalisz 1767 14.0 35.0 49;7;31;27;35;19; 304.50 6.0
8 4 KSz Gryf Szczecin 1883 13.0 36.5 29;17;12;2;18;9; 308.50 7.0
9 34 UKS Pałac Młodzieży Katowice 1733 13.0 36.5 50;44;39;23;13;27; 287.00 7.0
10 5 UKS MDK-1 Hetman Bydgoszcz 1867 13.0 35.0 30;16;14;4;17;3; 341.00 8.5
11 18 PSSzach Pszczyna 1783 13.0 34.5 43;47;13;17;32;6; 308.00 7.5
12 15 UKS – OPP Toruń 1800 13.0 34.0 40;33;25;12;4; 324.50 1.0
13 6 ChTSz Chorzów 1850 13.0 33.5 31;19;20;4;12; 343.50 6.0
14 8 UMKSz Na Pięterku Poznań 1833 13.0 33.0 33;21;35;23;25;42; 318.50 7.5
15 17 LKS Brzozovia MOSiR Brzozów 1783 13.0 31.0 42;37;8;32;22;16; 305.50 7.0
16 35 UKS EL-TUR SP 3 Bogatynia 1717 12.0 38.0 10;21;44;26;25;24; 300.50 7.0
17 19 UKS SZACH Wolsztyn 1783 12.0 37.5 44;36;42;34;8; 302.50 5.0
18 31 KKSz Urania Krosno 1733 12.0 37.0 44;46;36;49;25;32; 278.00 7.5
19 11 KS „Carbo” Gliwice 1817 12.0 34.0 28;22;47;40; 292.00 7.5
20 9 UKS Hetman Częstochowa 1833 12.0 33.0 34;27;23;30;16; 323.50 4.5
21 7 UKS Kiełbaska Kościelec 1850 12.0 32.5 32;40;30;41;28; 313.00 4.0
22 27 MKSz Diagonalia Imielin 1733 12.0 31.0 24;37;43;28; 298.50 7.5
23 41 GKSz Kornuty Gorlice 1700 11.0 36.5 48;34;43;21;38; 291.00 1.5
24 39 OTSz Ostrów Wlkp. 1700 11.0 36.0 46;31;44;43; 288.50 5.5
25 30 Rotmistrz „Twoja Szkoła” Grudziądz 1733 11.0 35.0 41;45;11;24; 299.50 4.0
26 32 UKS Ognisko Rydultowy 1733 11.0 34.5 44;45;13;47;30; 282.00 3.0
27 12 MKSz II Rybnik 1817 11.0 33.0 37;23;40;41;7; 304.50 7.5
28 42 UKS 21 Podlesie 1700 11.0 33.0 49;33;28;37; 297.00 2.5
29 16 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1800 11.0 31.0 41;35;12;11; 315.50 3.0
30 36 KS Odrodzenie Kożuchów 1708 11.0 31.0 29;26;23; 310.00 3.5
31 13 RKSz Rzeszów 1800 11.0 29.5 38;28;40;37; 299.00 7.0
32 26 MTSz Mińsk Mazowiecki 1733 10.0 35.5 42;37;48;44; 283.00 7.5
33 40 MLKSz Myślenice Archon+ 1700 10.0 33.5 26;21;48;23; 290.50 8.5
34 24 UKS Szachylice Chylice 1767 10.0 32.5 50;33;38;41; 287.00 5.0
35 25 UKS MDK Radom 1750 10.0 32.0 50;39;47;43; 297.50 7.5
36 47 MMKS Wieniawa Leszno 1667 10.0 29.5 24;28;26;33; 307.00 0.5
37 33 UMKS Jaćwież Suwałki 1733 9.0 35.0 46;50;48;49; 254.00 9.0
38 21 UKS Giecek Radków 1767 9.0 34.5 46;49;33;48; 280.50 7.5
39 28 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1733 9.0 32.5 49;21;38;45; 285.00 7.0
40 23 KSz Polonia III Wrocław 1767 9.0 32.5 48;43;38;45; 281.00 5.0
41 29 KS FART Kielce 1733 9.0 32.5 24;50;46; 274.50 6.0
42 45 LUKKS Kielce 1667 9.0 30.5 34;46;29;50; 289.00 4.0
43 38 UKS Piątka Wieluń 1700 9.0 30.5 50;46;21; 286.00 2.5
44 37 UKS Astra Leśniowice 1700 9.0 30.0 48;45;35;29; 288.50 1.5
45 43 KKSz II Kraków 1667 8.0 26.5 32;29;31; 309.00 2.5
46 44 S-KKS Przemyśl 1700 8.0 25.0 48;49;46;50; 282.50 6.0
47 46 KSz SDK-Lotnik Mielec 1667 6.0 24.5 50;48;49; 265.00 6.0
48 49 RUKS Korona – Rawbud Rawicz 1600 5.0 24.0 48;50; 269.00 4.5
49 48 LZS Goniec Kluczbork 1542 2.0 17.0 50; 274.50 4.0
50 50 MAT Zabrze-Grzybowice 1542 0.0 11.5 266.50 1.0

I liga juniorów

1 miejsce i awans do ekstraligi juniorów (drużyna KKSz w składzie: Przemysław Święch 7.5/9, Bartosz Sobolewski 6/9, Dominik Marczuk 7/9, Maciej Jajte-Pachota 7.5/9, Mariola Woźniak 4/9 i Anna Marczuk 5/9)

M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. vs+ S.B. Sz.1
1 9 Krakowski Klub Szachistów 1893 1856 18.0 36.5 2;3;4;5;6;7;8;10;1; 157.38 7.5
2 4 MUKS Stoczek 45 Białystok 1707 13.0 27.0 7;2;3;10;6; 115.08 3.0
3 3 KS Polonia Wrocław II 1795 11.0 29.5 8;10;5;6;7; 128.63 5.0
4 8 LKSz GCKiP Czarna 1807 11.0 29.0 5;6;7;10;2; 124.13 6.0
5 1 GKSz SOLNY Grzybowo 1707 10.0 28.0 10;6;8; 122.92 2.5
6 5 MKS MOS Wieliczka 1826 9.0 27.5 6;7;1;2; 122.17 8.0
7 2 KSz Javena Hańcza Suwałki 1888 7.0 28.0 10;3;6; 122.54 3.0
8 7 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1861 5.0 22.5 10;2; 99.33 6.5
9 6 ASSz Miedź Legnica 1794 4.0 22.0 10;7; 96.79 2.0
10 10 KSz Stilon Gorzów II 1740 2.0 20.0 5; 93.21 1.5

– – – SEZON 2009/2010 – – –

IV liga juniorów

  • 2 miejsce i awans do III ligi (drużyna KKSz II w składzie: Konrad Deka 3/4, Piotr Lankof 9/9, Sebastian Gołda 8/9, Monika Grochot 7/9 oraz Marcin Deka 3.5/5)
  • 8 miejsce (drużyna KKSz III w składzie: Jakub Bączyński 4.5/9, Filip Bednarek 2.5/9, Jan Gunajew 5/9, Alicja Grochot 5/9)
M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. Sz.1 Sz.2 Sz.3 awans
1 2 KS Cracovia 1906 Kraków 1589 18.0 29.0 8.0 4.5 9.0 aw
2 3 Krakowski Klub Szachistów II 1512 16.0 30.5 8.0 8.5 7.0 aw
3 1 PKS Jan Kraków 1600 12.0 21.0 3.0 6.5 3.5 aw
4 4 MKS MOS III Wieliczka 1450 11.0 22.0 7.0 4.0 5.0
5 12 MKS KSOS II Kraków 1250 10.0 16.5 5.0 6.0 3.5
6 6 UKS Hetman Koronny II Trzebinia 1450 9.0 21.5 3.0 7.5 4.5
7 9 MOSiR Tuchów 1363 9.0 20.0 5.0 4.5 5.5
8 5 Krakowski Klub Szachistów III 1450 8.0 16.5 4.0 2.5 5.0
9 8 SSP nr 1 Kraków 1400 8.0 16.5 3.5 3.0 5.0
10 7 CKiS II Skawina 1450 8.0 15.5 5.0 3.5 5.0
11 11 GOK I Sułkowice 1263 7.0 13.5 4.0 2.5 0.5
12 10 CKiS III Skawina 1300 7.0 12.5 2.5 5.0 3.0
13 15 MKS KSOS III Kraków 1100 5.0 11.5 3.5 3.0 3.0
14 13 MKS KSOS SP 134 Kraków 1100 5.0 10.5 0.0 0.5 3.0
15 14 GOK II Sułkowice 1100 2.0 9.0 1.5 1.5 0.5

 III liga juniorów

1 miejsce (drużyna KKSz II w składzie: Piotr Staroń 5.5/10, Konrad Deka 6.5/9, Piotr Lankof 9/10, Sebastian Gołda 4/5, Katarzyna Jędrocha 6/10, Alicja Grochot 3/8 i Marcin Deka 4/5)

Mc Drużyna Rank PKT Pkt
1 Krakowski Klub Szachistów II 1555 17.0 38.0
2 GKSz Kornuty Gorlice 1695 16.0 39.5
3 MLKSz Myślenice 1669 15.0 37.0
4 MKS KSOS Kraków 1674 13.0 36.0
5 KS Cracovia 1906 1500 12.0 30.5
6 MKS MOS II Wieliczka 1594 11.0 32.5
7 UKS Goniec Staniątki 1702 11.0 32.5
8 PKS Jan Kraków 1533 7.0 26.5
9 UKS Magnus Rzezawa 1548 5.0 20.5
10 CKiS Skawina 1537 3.0 20.0
11 MOSiR Tuchów 1175 0.0 17.0

II liga juniorów – 1 miejsce i awans do I ligi juniorów (drużyna KKSz w składzie: Przemysław Święch 8.5/11, Bartosz Sobolewski 7/11, Dominik Marczuk 6/11, Marek Polek 5/7, Mariola Woźniak 7/11, Anna Marczuk 7/11 oraz Konrad Deka 1/1 i Maciej Jajte-Pachota 2.5/3)

M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. MBch. Sz.1
1 2 Krakowski Klub Szachistów 1893 1838 18.0 44.0 327.00 8.5
2 7 Gminny Klub Szachowy SOLNY Grzybowo 1722 16.0 41.0 323.00 6.5
3 1 KSz SILESIA RACIBÓRZ 1853 16.0 39.0 321.50 8.0
4 15 PSSzach Pszczyna 1659 16.0 38.0 321.50 7.0
5 3 KMKSz „Victoria” Kielce 1820 14.0 39.5 325.00 3.5
6 12 KS „Carbo” Gliwice 1704 14.0 37.0 322.00 5.5
7 4 UKS MDK-1 HETMAN BYDGOSZCZ 1758 13.0 37.5 321.00 9.0
8 9 UKS Czternastka Warszawa Ursus 1711 13.0 35.0 324.50 6.0
9 10 Chorzowskie Towarzystwo Szachowe 1710 13.0 34.5 325.00 9.0
10 6 UKS „HETMAN” Częstochowa 1726 12.0 33.5 302.50 5.5
11 11 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1705 12.0 32.5 299.00 4.5
12 17 Gorlicki Klub Szachowy „KORNUTY” 1637 11.0 34.0 294.00 4.0
13 5 UKS EL-TUR SP 3 Bogatynia 1746 11.0 34.0 292.00 6.5
14 14 UKS GIM-DWÓJKA Tomaszów Lubelski 1693 11.0 32.5 299.50 4.5
15 25 UKS Pałac Młodzieży Katowice 1567 11.0 31.5 296.00 4.0
16 23 KS FART Kielce 1582 11.0 29.5 305.00 0.5
17 24 UKS „Ognisko” Rydułtowy 1578 10.0 32.0 287.00 3.5
18 16 UKS MDK Radom 1651 10.0 31.0 290.50 7.0
19 18 MKSz Diagonalia Imielin 1623 10.0 28.0 274.50 8.5
20 21 RUKS „Korona – Rawbud” Rawicz 1620 9.0 32.5 276.50 7.0
21 28 Ostrowskie Towarzystwo Szachowe 1500 9.0 31.5 278.00 7.0
22 20 UKS SZACH Wolsztyn 1620 9.0 31.5 271.50 7.0
23 27 JKSz-MCKiS Jaworzno 1528 9.0 31.5 268.00 5.0
24 8 KKSz Urania Krosno 1716 9.0 30.0 295.50 4.0
25 26 UKS ASTRA Leśniowice 1552 9.0 29.5 271.50 1.0
26 13 KSz „Odrodzenie” w Kożuchowie 1695 9.0 29.0 275.00 5.5
27 22 Staroniwa Rzeszów 1617 6.0 27.5 268.50 5.5
28 29 LKS „PARK” Starzenice 1500 4.0 26.5 268.00 8.5
29 19 UKS ,,PIONIER” Jastrzębie Zdrój 1621 4.0 23.5 270.50 3.0

– – – SEZON 2008/2009 – – –

IV liga juniorów

  • 2 miejsce (drużyna KKSz III w składzie: Maciej Jajte-Pachota 5.5/9, Marek Polek 6.5/9, Mateusz Pokrywa 7.5/9 i Mariola Woźniak 8.5/9)
  • 3 miejsce (drużyna KKSz II w składzie: Dominik Marczuk 7.5/9, Piotr Staroń 6.5/9, Piotr Lankof 6.5/9, Anna Marczuk 6/9)
  • 10 miejsce (drużyna KKSz V w składzie:  Jerzy Kyć 5/9, Sebastian Gołda 3.5/9, Piotr Noga 2/9, Monika Grochot 8/9)
  • 11 miejsce (drużyna KKSz IV w składzie: Konrad Deka 4/9, Marcin Deka 4/9, Artur Chrząstowski 3.5/9, Katarzyna Jędrocha 6/9)
Mc Drużyna Rank. PKT Pkt. Sz.1 Sz.2 Sz.3
1 Korona Kraków 1800 17.0 30.5 8.0 9.0 8.5
2 KKSz III Kraków 1617 15.0 28.0 5.5 6.5 7.5
3 KKSz II Kraków 1753 13.0 27.0 7.5 7.0 6.5
4 Tomex Kraków 1650 12.0 23.0 4.0 7.0 6.0
5 OK Sułkowice 1375 11.0 20.0 5.0 5.0 6.0
6 KS Cracovia 1600 10.0 17.0 5.0 3.0 3.0
7 SSP nr 1 Kraków 1300 10.0 16.5 5.5 5.5 5.5
8 PKS Jan Kraków 1400 9.0 16.5 3.5 7.0 6.0
9 UKS Gambit Tarnowiec 1513 9.0 15.5 7.0 4.5 4.0
10 KKSz V Kraków 1363 8.0 18.5 5.0 3.5 2.0
11 KKSz IV Kraków 1500 8.0 17.5 4.0 4.0 3.5
12 CKiS II Skawina 1313 8.0 17.5 3.0 3.5 4.0
13 MKS KSOS III Kraków 1450 8.0 15.5 6.5 8.0 1.0
14 MKS KSOS II Kraków 1650 8.0 15.5 4.0 1.0 5.0
15 MGOKSiR Brzeźnica 1250 8.0 14.0 3.5 2.0 5.5
16 CKiS III Skawina 1150 4.0 14.0 2.5 3.5 4.0
17 CKiS IV Skawina 1100 3.0 10.5 1.5 1.0 2.0
18 OK II Sułkowice 1100 1.0 4.0 0.0 0.0 1.0

III liga juniorów

1 miejsce i awans do II ligi (drużyna w składzie: Piotr Staroń 1/3, Bartosz Sobolewski 5.5/9, Dominik Marczuk 7/9, Maciej Jajte-Pachota 6.5/8, Mariola Woźniak 8/9, Anna Marczuk 7.5/9 oraz Marcin Kapcia 0/1, Marek Polek 1.5/4 i Piotr Lankof 2/2).

M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. vs+ Sz.1 Sz.2
1 9 Krakowski Klub Szachistów 1893 1727 15.0 39.0 2;4;5;6;7;8;10; 4.5 6.0
2 8 MLKSz Myślenice 1769 14.0 39.5 3;5;6;7;10;2; 8.0 8.5
3 1 UKS SP 8 II Chrzanów 1698 14.0 32.5 2;4;5;6;7;9; 7.0 4.5
4 3 GKSz Kornuty Gorlice 1660 13.0 29.5 1;2;10;4;5; 3.5 1.5
5 4 UKS Goniec Staniątki 1748 10.0 31.0 7;2;5;6; 8.0 7.5
6 7 MKS KSOS Kraków 1647 9.0 29.0 5;6;10;2; 5.0 4.0
7 10 MKS MOS II Wieliczka 1659 8.0 23.0 6;2;5; 3.0 3.0
8 5 Tomex Kraków 1597 4.0 20.5 6;2; 1.5 5.5
9 6 CKiS Skawina 1520 2.0 14.0 2.0 1.5
10 2 UKS Magnus Rzezawa 1515 1.0 12.0 2.5 3.0

II liga juniorów

7 miejsce (drużyna w składzie: Bartosz Sobolewski 5/11, Dawid Zaskalski 4.5/11, Dominik Marczuk 9.5/11, Maciej Jajte-Pachota 4.5/8, Mariola Woźniak 5/11, Anna Marczuk 6.5/11 i Marek Polek 2/3)

Mc Nr Drużyna Rank. PKT Pkt
1 1 KS Polonia Wrocław II 1867 19.0 44.0
2 3 HetMaN Szopienice Katowice 1839 16.0 38.5
3 5 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1814 15.0 40.0
4 9 LKS „Brzozowia” MOSiR Brzozów 1764 15.0 39.5
5 2 MKS MOS Wieliczka 1847 14.0 36.0
6 8 SP 13-STILON II Gorzów Wlkp 1768 14.0 34.5
7 29 Krakowski Klub Szachistów 1893 1673 13.0 37.0
8 11 ŁKS Szach – Centrum COSINUS Łódź 1752 13.0 35.0
9 7 KSz SILESIA Racibórz 1781 13.0 34.0
10 10 UKS MDK -1 Bydgoszcz 1754 13.0 31.5
11 22 KS Carbo Gliwice 1707 12.0 36.5
12 6 GKSz Solny Grzybowo 1813 12.0 32.0
13 26 VICTORIA – FORMASTER – TARGI Kielce 1697 12.0 31.5
14 19 UKS „Pałac Młodzieży” Katowice 1725 11.0 37.5
15 24 UKS SZACH Wolsztyn 1704 11.0 33.0
16 21 LZS „Pat” Ligota Dolna 1712 11.0 32.5
17 16 RUKS „Korona Rawbud” Rawicz 1743 11.0 31.5
18 25 UKS PIONIER Jastrzębie Zdrój 1702 11.0 31.5
19 15 KS „Wesoła” Warszawa 1744 11.0 31.0
20 14 PPSz Pszczyna 1747 10.0 34.0
21 13 KS FART Kielce 1751 10.0 34.0
22 31 KSz „Odrodzenie” Kożuchów 1642 10.0 32.5
23 23 MKSz II Rybnik 1704 10.0 29.5
24 30 JKSz MCKiS Jaworzno II 1666 10.0 28.0
25 4 UKS ZAWISZA Kolbudy 1814 9.0 33.5
26 17 UKS MDK Radom 1739 9.0 31.5
27 12 KTS-W Kalisz 1752 9.0 30.5
28 27 UKS „Kiełbaska” w Kościelcu 1690 9.0 30.5
29 28 UKS Czternastka Warszawa-Ursus 1673 8.0 33.0
30 20 KKSz Urania MOSiR Krosno 1716 8.0 31.5
31 18 PUKS Makowiec 1733 7.0 29.0
32 32 UKS GIECEK Radków 1633 6.0 26.5
33 33 UKS „ASTRA” Leśniowice 1633 1.0 18.0

 – – – SEZON 2007/2008 – – –

IV liga juniorów

  • 2 miejsce (drużyna KKSz II w składzie: Dominik Marczuk, Marek Polek, Maciek Jajte-Pachota i Ania Marczuk)
  • 8 miejsce (drużyna KKSz III w składzie: Piotr Staroń, Marcin Kapcia, Mateusz Pokrywa i Alicja Grochot)
  • 13 miejsce (drużyna KKSz SP159 w składzie: Konrad Deka, Mikołaj Ostrzołek, Piotr Kutyba, Kasia Jędrocha i Gabriel Ostrzołek)
  • 18 miejsce (drużyna KKSz IV w składzie: Jan Potyrała, Filip Bednarek, Marcin Deka i vacat)
Mc Drużyna Rank PKT Pkt
1 Sandecja II Nowy Sącz 1574 22 37,5 aw
2 KKSz II Kraków 1706 18 34,5
3 Sandecja III Nowy Sącz 1513 16 28,5
4 MKS MOS II Wieliczka 1642 15 28,0 aw
5 Tomex Kraków 1563 14 27,5 aw
6 UKS SP nr 8 III Chrzanów 1618 14 27,0
7 PKS Jan Kraków 1413 14 26,0
8 KKSz III Kraków 1513 12 27,5
9 KS Cracovia 1350 12 23,0
10 CKiS II Skawina 1575 11 22,0
11 OWR Andrychów 1225 9 20,0
12 ASSz MOK Valvex Rabka-Zdrój 1363 9 19,0
13 KKSz SP 159 Kraków 1363 9 17,0
14 SSP nr 1 Kraków 1300 8 17,0
15 CKiS III Skawina 1300 7 14,5
16 CKiS IV Skawina 1100 6 13,0
17 ASSz MOK Valvex III Rabka-Zdrój 1299 6 11,5
18 KKSz IV Kraków 1213 5 12,0
19 ASSz MOK Valvex II Rabka-Zdrój 1150 2 11,5

III liga juniorów

2 miejsce (drużyna KKSz w składzie: Bartosz Sobolewski 5/10, Jan Celmer 5.5/9, Dominik Marczuk 8.5/11, Marek Polek 4/6, Mariola Woźniak 7.5/11, Anna Marczuk 9/11 oraz Maciej Jajte-Pachota 5.5/6 i Piotr Staroń 2/2.

M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. Sz.1 Sz.2 Sz.3
1 2 UKS SP nr 8 II Chrzanów 1825 21.0 49.5 10.5 5.0 5.5
2 4 KKSz 1893 Kraków 1770 18.0 47.0 6.0 6.5 9.5
3 12 MKS KSOS Kraków 1736 17.0 42.5 6.0 4.0 10.0
4 6 GKSz Goniec Staniątki 1665 16.0 40.0 8.5 9.5 4.5
5 5 MLKSz Myślenice 1642 12.0 39.5 7.0 7.5 7.5
6 8 MKS MOS II Wieliczka 1657 12.0 34.5 7.0 6.5 4.0
7 9 UKS Magnus Rzezawa 1675 11.0 34.0 9.0 7.5 6.0
8 1 GKSz Kornuty Gorlice 1700 8.0 28.5 0.5 1.0 5.0
9 11 Sandecja II Nowy Sącz 1540 7.0 27.0 4.5 7.5 2.5
10 10 CKiS Skawina 1677 6.0 23.0 3.5 5.0 4.0
11 3 Tomex Kraków 1475 2.0 19.0 1.5 5.0 6.0
12 7 PKS Jan Kraków 1383 2.0 11.5 2.0 1.0 1.5

II liga juniorów

26 miejsce (drużyna w składzie: Jan Celmer 6.5/11, Marek Polek 4.5/11, Dominik Marczuk 6/11, Maciej Jajte-Pachota 7.5/11, Mariola Woźniak 3.5/11, Anna Marczuk 2.5/11)

M-ce Nr Drużyna Rank. PKT Pkt. vs+ MBch. Sz.1
1 3 MUKS Stoczek 45 Białystok 1874 19.0 43.5 4;8;22;5;2;11;12;1;19; 314.50 8.0
2 2 PTSz Płock 1887 16.0 36.0 17;28;10;1;19;4;8; 317.50 8.0
3 1 UMKS Jaćwież Suwałki 1906 15.0 41.0 16;12;6;9;11;4; 307.50 6.5
4 6 KS Polonia II Wrocław 1823 15.0 37.0 21;15;19;16;2;3;10; 310.00 8.0
5 18 KTSW Kalisz 1762 14.0 34.5 23;28;25;5;22; 310.00 1.0
6 11 MKSz II Rybnik 1787 14.0 33.5 26;28;6;19;9; 316.50 6.0
7 12 UKS Pałac Młodzieży Katowice 1787 14.0 33.0 27;29;17;14;5;6; 323.00 5.5
8 5 PUKS Rodło Opole 1832 13.0 37.5 20;13;15;7;4; 299.50 9.5
9 14 KSz HetMaN Szopienice Katowice 1779 12.0 38.0 23;27;13;16; 280.50 5.0
10 17 KS Wesoła Warszawa 1767 12.0 35.5 30;29;27;7;28; 294.50 6.0
11 19 LKS Stomil SP1 Bełchatów 1762 12.0 34.5 4;10;12;18;25; 316.50 3.5
12 10 MKS MOS Wieliczka 1791 12.0 34.5 25;17;18;7;16; 314.00 7.0
13 8 UKS Hetman Michałowice 1802 12.0 34.5 29;13;7;24;9; 300.00 3.0
14 9 UKS MDK Hetman Bydgoszcz 1792 12.0 33.5 24;16;22;15;13; 298.00 5.5
15 4 UKS 13 KSz Stilon II Gorzów Wlkp 1851 11.0 34.0 26;21;13;22;10; 307.50 7.5
16 25 KMKSzach Victoria Kielce 1698 11.0 33.0 30;20;8;21;27; 288.00 2.5
17 15 UMKS Żak Kielce 1778 11.0 32.5 30;7;8;29; 305.00 2.5
18 16 LKS Brzozovia MOSiR Brzozów 1769 11.0 31.5 25;27;24;17;15; 310.50 6.5
19 7 KS Carbo Gliwice 1813 10.0 36.0 24;20;28;23;30; 286.50 6.5
20 28 KSz Silesia Racibórz 1654 10.0 32.5 13;9;29;20; 301.50 7.5
21 22 ŁKS Szach-Centrum Cosinus Łódź 1732 10.0 30.0 7;24;26; 312.00 4.5
22 24 LZS Pat Ligota Dolna 1712 10.0 29.0 23;30;14;26; 277.00 5.0
23 13 UKS MDK Radom 1781 9.0 32.0 26;25;20;21; 295.00 8.5
24 29 UKS Szach Wolsztyn 1650 9.0 30.0 14;26;30;23; 278.50 9.0
25 21 MKS Wicher Zbąszyń 1742 9.0 29.5 29;23; 281.50 0.0
26 20 KKSz 1893 Kraków 1755 8.0 30.5 26;30; 273.00 6.5
27 27 PUKS Makowiec Skaryszew 1661 8.0 28.5 30;26; 275.00 2.5
28 23 UKS SP 8 II Chrzanów 1721 5.0 27.5 26; 277.50 4.0
29 30 GKS Hetman Pilzno 1700 5.0 25.0 26;23; 276.00 4.0
30 26 KKSz Urania Krosno 1663 1.0 22.0 270.50 5.5

– – – SEZON 2006/2007 – – –

IV liga juniorów

  • 3 miejsce (drużyna KKSz II w składzie: Marek Polek 4/11, Dominik Marczuk 8/11, Arkadiusz Topinek 7.5/11 i Anna Marczuk 10/11)
  • 6 miejsce (drużyna KKSz III w składzie: Brian Romanek 7/10, Marcin Kapcia 8/10, Maciej Jajte-Pachota 7/10, vacat)
  • 9 miejsce (drużyna KKSz IV w składzie: Piotr Staroń 7/10, Mateusz Pokrywa 7.5/10, Piotr Garbień 4.5/10, vacat)
Mc Zawodnik PZSz Duże Małe
1 UKS SP nr 8 II Chrzanów 6250 20 34.5
2 MKS MOS II Wieliczka 7034 18 33.0
3 KKSz II Kraków 6600 18 29.5
4 Gorce II Nowy Targ 5400 17 31.5
5 Ośrodek Kultury Sułkowice 5800 13 26.0
6 KKSz III Kraków 5600 13 22.0
7 GKSz Kornuty Gorlice 5300 11 23.5
8 CKiS II Skawina 5450 11 23.5
9 KKSz IV Kraków 5200 11 17.5
10 GKSz Kornuty II Gorlice 4850 10 20.5
11 ASSz MOK Rabka 5200 10 21.5
12 Gorce III Nowy Targ 4600 9 19.5
13 SSP nr 1 Kraków 5000 9 16.5
14 CKiS III Skawina 4650 8 15.5
15 Gorce IV Nowy Targ 4000 5 12.5
16 SP nr 11 Nowy Targ 5000 2 10.5
17 ASSz MOK II Rabka 4200 2 7.0

III liga juniorów

3 miejsce (drużyna w składzie: Jan Celmer 3.5/9, Bartosz Sobolewski 7.5/9, Dominik Marczuk 4/8, Marek Polek 6.5/8, Paulina Żurek 6/9, Anna Marczuk 2.5/9 oraz Brian Romanek 1/1 i Piotr Staroń 0/1).

Mc Drużyna Rank PM Mpkt Sz.1
1 MKS MOS Wieliczka 1671 17 39,0 5,5
2 MKS KSOS Kraków 1746 15 37,5 8,0
3 Krakowski Klub Szachistów 1690 12 31,0 3,5
4 UKS Magnus Rzezawa 1580 10 31,5 7,0
5 GKSz Goniec Staniątki 1663 10 31,5 7,0
6 UKS SP nr 8 II Chrzanów 1667 7 26,5 3,5
7 MLKSz Myślenice 1570 7 24,0 6,0
8 CKiS Skawina 1633 5 20,5 3,0
9 Kornuty Gorlice 1350 4 19,0 1,5
10 Ośrodek Kultury Sułkowice 1503 3 9,5 0,0

– – – SEZON 2005/2006 – – –

IV liga juniorów

  • 3 miejsce i awans do rozgrywek III ligi juniorów (drużyna KKSz w składzie: Jan Celmer 7.5/11, Stefan Long 6/11, Dominik Marczuk 8.5/11, Justyna Dulat 10/11)
  • 5 miejsce (drużyna KKSz II w składzie: Brian Romanek 5/11, Marcin Kapcia 8/11, Arkadiusz Topinek 8/11, Anna Łudzik 8.5/11)
  • 7 miejsce (drużyna KKSz III w składzie: Mateusz Pokrywa 4.5/11, Marek Polek 5.5/11, Maciej Jajte-Pachota 5.0/11, Anna Marczuk 5.5/11)
  • 11 miejsce (drużyna KKSz IV w składzie: Piotr Staroń 5/11, Mateusz Krużycki 3.5/11, Olaf Kosiński 1.5/11 i Zuzanna Buś 0/11)
Mce Klub śr pkt PM
1 UKS SP nr 8 II Chrzanów 1703 34.5 20.0
2 UKS SP nr 8 III Chrzanów 1600 32.0 19.0
3 KKSz I Kraków 1550 32.0 17.0
4 MKS MOS II Wieliczka 1600 31.5 18.0
5 KKSz II Kraków 1500 29.5 14.0
6 MKS KSOS II Kraków 1412 24.0 12.0
7 KKSz III Kraków 1500 20.5 10.0
8 UKS Wulkan Rudno 1412 19.0 7.0
9 CKiS II Skawina 1450 13.0 5.0
10 CKiS III Skawina 1362 11.5 4.0
11 KKSz IV Kraków 1150 10.0 5.0
12 SSP nr 1 Kraków 1100 6.5 1.0

III liga juniorów

6 miejsce (drużyna w składzie: Jan Celmer 1/6, Konrad Migoń 5/6, Bartosz Sobolewski 6/8, Dominik Marczuk 2.5/7, Anna Łudzik 2/4, Anna Marczuk 2/8 oraz Marcin Kapcia 1/3, Marek Polek 1/2 i Zuzanna Buś 1/4)

Mc Drużyna pkt PKT
1 UKS SP nr 8 Chrzanów 37.5 16.0
2 MKS KSOS Kraków 32.0 12.0
3 MKS MOS Wieliczka 29.5 12.0
4 UKS Magnus Rzezawa 26.5 9.0
5 CKiS Skawina 23.5 7.0
6 KKSz 1893 Kraków 21.5 7.0
7 GKSz Goniec Staniątki 17.5 3.0
8 KS Gorce Nowy Targ 14.5 3.0
9 MLKSz Myślenice 13.5 3.0

– – – SEZON 2004/2005 – – –

  • IV liga juniorów
    • 8 miejsce (drużyna w składzie: Brian Romanek, Marcin Kapcia, Stefan Long i Ania Łudzik),
    • 11 miejsce (drużyna w składzie: Piotr Zieliński, Michał Grzegorczyk, Mikołaj Grzegorczyk, ?),
    • 12 miejsce (drużyna w składzie: Paweł Fliśnik, Piotr Staroń, Dawid Tracz, ? i Bartosz Pieczka).
1. Tomex Kraków 32.5 pkt
2. UKS przy SP 8 Chrzanów 28.0 pkt
3. SP  Chrzanów 27.5 pkt
4. MLKSz Myślenice 24.0 pkt
5. MKS MOS Wieliczka 17.0 pkt
6. Ośrodek Kultury Sułkowice 17.0 pkt
7. CKiS Skawina 16.5 pkt
8. KKSz I Kraków 16.5 pkt
9. Goniec Staniątki 16.0 pkt
10. Ośrodek Kultury II Sułkowice 15.5 pkt
11. KKSz II Kraków 14.5 pkt
12. KKSz III Kraków 11.5 pkt
13. Ośrodek Kultury III Sułkowice 11.0 pkt
14. CKiS III Skawina 10.0 pkt
15. CKiS IV Skawina 8.5 pkt

III liga juniorów

12 miejsce i spadek do rozgrywek IV ligi juniorów (drużyna w składzie: Piotr Zieliński 1.5/10, Brian Romanek 1/9, Stefan Long 3.5/9, Dominik Marczuk 2/9, Anna Łudzik 3/11 i Anna Marczuk 1/11 oraz Mateusz Pokrywa 0/3 i Arek Topinek 1/4)

1. MDK Sandecja Nowy Sącz 52.0 pkt 20 PKT
2. Goniec Staniątki 44.5 pkt 18 PKT
3. MKS KSOS Kraków 42.5 pkt 16 PKT
4. MKS MOS Wieliczka 42.0 pkt 19 PKT
5. UKS Magnus Rzezawa 41.0 pkt 14 PKT
6. CKiS Skawina 35.5 pkt 11 PKT
7. UKS SP8 Chrzanów 33.0 pkt 11 PKT
8. MLKSz Myślenice 30.5 pkt 8 PKT
9. KS Gorce Nowy Targ 27.5 pkt 6 PKT
10. SP8 Chrzanów 19.0 pkt 2 PKT
11. OPP Wieża Wadowice 15.5 pkt 4 PKT
12. Krakowski Klub Szachistów 13.0 pkt 3 PKT

– – – SEZON 2003/2004 – – –

Drużynowe Mistrzostwa Małopolski

  • IV liga juniorów – 11 miejsce (drużyna w składzie: Marcin KAPCIA, Stefan LONG, Arkadiusz TOPINEK, Joanna BUGAJSKA)

'Sukcesy' brak komentarzy

Bądź pierwszym(ą), skomentuj post!

Podziel się z nami swoim pomysłem

(c) 2004-2016 Krakowski Klub Szachistów. Wszelkie prawa zastrzeżone.

X