Cracovia 2018


Za nami kolejna edycja turnieju Cracovia. Tym razem 29 edycja zgromadziła na starcie ponad 500 zawodników. Oczywiście takie wydarzenie nie mogło obyć się bez zawodników naszego klubu.

Wśród uczestników rozgrywających turniej w 5 grupach wystartowało 27 naszych reprezentantów.

W grupie „A” najlepiej rozgrywał turniej Dominik Marczuk zajmując wysoką 22 lokatę. Niżej uplasowali się kolejno Marcin Chmiel, Andrzej Gbyl, Adam Bukojemski który zawitał do nas z Londynu oraz Krzysztof Szczurek.

nor

W grupie „B” wysoką 11 lokatę odnotował Bartosz Warchoł który był jednym z 3 naszych zawodników w grupie. Na dalszych miejscach wylądowali Bartłomiej Wiejaczka i Mateusz Wąsik.

W grupie „C” jak zwykle startuje największa liczba klubowych graczy. Tym razem prym wiodły nasze Kobiety. Wsród 13 zawodników najlepiej sprawiła się Emilia Pawlak a potem kolejno Julia Surpeta, Klaudia Bar, Emila Szopa, Wiktoria Sobieraj. Za nimi męska grupa plasowała się kolejno : Zbigniew Gregulski, Szymon Wydmański, Paweł Pityński, Mateusz Róg, Mikołaj Krupiński, Szymon Wiszniewski, Kazimierz Pater i Kacper Przybylik.

nor

Grupa „D” to już nasi młodsi reprezentanci. Tutaj najlepiej sprawdził się Szymon Piątek. Niewiele dalej nasi pozostali gracze : Joanna Bandyk, Dominik Pawlak i Julia Wiszniewska.

Grupa „E” gromadząca najmłodszych graczy zainteresowała 2 naszych graczy i tutaj odnotowaliśmy sukces. Na 3 miejscu turniej zakończył Miłosz Pawlak wyprzedzając klubową koleżankę Julię Majewską.

Poszczególne wyniki można obejrzeć na stronie turnieju : http://www.cracoviachess.pl. Zapraszamy do obejrzenia galerii z turnieju :


X