Co, gdzie i kiedy? Turnieje szachowe przed Wielkanocą


Już w najbliższym czasie czeka nas całkiem sporo turniejów, w których warto wziąć udział. Zatem najwyższy czas, by o każdym z nich powiedzieć kilka słów…

Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 (Karpacz, 15-23 marca)

W tym turnieju nie może zagrać każdy, ale nie możemy nie wspomnieć o tym, że nasza eksportowa czwórka: Ania Marczuk (D16), Kasia Jędrocha (D18), Sebastian Gołda (C16) i Dominik Marczuk (C18) właśnie się pakuje i już jutro, wraz z trenerem drużyny GM Arturem Jakubcem, jedzie do Karpacza by rywalizować o medale Mistrzostw Polski. Liczymy na to, że emocji będzie sporo, a nasze kciuki pomogą w walce o jak najwyższe miejsca.

MPJ (C16)Sebastian Gołda

MPJ (D16)Anna Marczuk

MPJ (D18)Katarzyna Jędrocha

MPJ (C18)Dominik Marczuk

IV liga juniorów 2015 (Kraków, 14-15 marca)

Już jutro rozpoczynają się rozgrywki IV ligi juniorów, w których wystąpią dwie drużyny naszego klubu. KKSz IV Kraków zagra w składzie: Mateusz Róg, Łukasz Święch, Karol Armuła i Klaudia Bar, a nasza piąta drużyna będzie grała w następującym zestawieniu: Radosław Peszkowski, Tymek Szwajkowski, Szymek Józefczyk i Emilia Peszkowska.

Życzymy sukcesów i liczymy na zdobycie pucharu za miejsce w czołowej piątce!

IV liga juniorów 2015

Grand Prix Krakowa Dzieci i Młodzieży (Kraków, 21-22 marca)

Już za tydzień w Hotelu Europejskim odbędą się zawody dla dzieci i młodzieży. Planowane są cztery grupy. W turniejach U08 i U10 (sobota) będzie można zdobyć normę na IV kategorię, a w gr. U12 i U18 (sobota i niedziela) normę na II kategorię.

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

GP Krakowa (U08)

GP Krakowa (U10)

GP Krakowa (U12)

GP Krakowa (U18)

III TSz przyjaźni polsko-węgierskiej (Katowice, 21-22 marca)

Również za tydzień, ale w Katowicach, odbędzie się bardzo ciekawa impreza, w której zagra sporo naszych młodych szachistów. Liczymy na sukcesy, a przede wszystkim na mnóstwo wrażeń i fantastyczną szachową przygodę).

Katowice (OPEN) – gra Tomasz Wiszniewski

Katowice (U12) – grają Krzysztof Szczurek i Emilia Pawlak

Katowice (U10) – grają Gosia Szczurek i Tymek Szwajkowski

Katowice (U08) – grają Klaudia Bar, Szymek Wiszniewski, Dominik Pawlak, Marceli Trześniowski i Bartek Hernik

Katowice (U07) – grają Julia Wiszniewska

Sobota z Krakowskim Klubem Szachistów (Kraków, 28 marca)

Ostatnia sobota, to sobota z KKSz. Jak zwykle będzie pięć rund, sporo szachowej zabawy dla początkujących i nagrody dla najlepszych. Zapraszamy wszystkich zawodników naszego klubu (posiadających max. IV kategorię)

Sobota z KKSz-em sezon III turniej 6

Krok do sukcesu (Staniątki, 28-30 marca)

Ostatni weekend marca (plus poniedziałek) to ważna data dla najmłodszych – odbywać się będzie kolejna edycja „Kroku do sukcesu”. Trzy turnieje, silna obsada, piękne nagrody i sceneria sal Zamku Królewskiego w Niepołomicach. Czego chcieć więcej?

Zapraszamy do zapisów bardziej zaawansowanych zawodników do lat 9.

Krok do sukcesu – komunikat


X