Plany na maj i czerwiec


Powoli wkraczamy w kolejny miesiąc, warto więc zainteresowanym przybliżyć nasze plany wyjazdowo-turniejowe.

Sobota z Krakowskim Klubem Szachistów (Kraków, 9 maja)

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z szachami, w którym główne role będą odgrywali nasi początkujący szachiści. Zawody odbędą się w lokalu klubowym w sobotę 9 maja. Zapisy do 9:30, zakończenie ok. 12:00. Wpisowe do zawodów wynosi 10 zł.

Soboty z KKSz (turniej 7)

XI Turniej Szachowy o laur am Bogdana Śliwy (Kraków, 16-17 maja)

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naszym flagowym turnieju. Zgłoszenia do imprezy trwają w najlepsze, więc nie ma co zwlekać. Każdy znajdzie grupę dla siebie (łącznie jest ich sześć), a walka toczyć się może o wyższy ranking FIDE, wyższe kategorie, czy też atrakcyjne nagrody i trofea.

Turniej Śliwy (gr. A – FIDE)

Turniej Śliwy (gr. B – U15)

Turniej Śliwy (gr. C – U10)

Turniej Śliwy (gr. D – U13, do IV kat)

Turniej Śliwy (gr. E – U10 do IV kat)

Turniej Śliwy (gr. F – U07 do IV kat)

XIII TSz Juniorów o Pierścień Królowej Jadwigi (Rzezawa, 23 maja)

Połowa maja to najwyższa pora na wspólny wyjazd turniejowy. W tym semestrze chcemy zaproponować wyjazd do Rzezawy na tradycyjny turniej juniorski. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału. Dla członków Akademii Talentów KKSz w pakiecie będzie opieka, klub pokryje również wpisowe.

Zgłoszenia prosimy przekazywać mailowo lub telefonicznie do prezesa klubu. Na stronie sukcesywnie będziemy je zamieszczali.

Zgłoszeni: Emilia Pawlak, Karol Armuła (B), Dominik Pawlak, Maciej Wolak (C)

XII WTSz w Rzezawie (gr. A)

XII WTSz w Rzezawie (gr. B)

XII WTSz w Rzezawie (gr. C)

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików (Pstrągowa, 18-21 czerwiec)

Impreza rozgrywana na Podkarpaciu jest najważniejszą imprezą dla 8-10 latków na terenie naszego Makroregionu. Bardzo nam zależy, by w tym roku licznie zaznaczyć na niej naszą obecność. W imprezie mogą wziąć udział wyłącznie juniorzy (i juniorki) urodzone w latach 2005-2007, którzy będą rywalizowali w dziewięciorundowym turnieju P-60′. Wymagane jest posiadanie licencji szachowej.

Klub zapewnia opiekę oraz pokrywa koszt wpisowego i część pobytu zawodnika (pozostaje do zapłaty 150 zł + transport).

Zgłoszenia prosimy przekazywać mailowo lub telefonicznie do prezesa klubu. Na stronie sukcesywnie będziemy je zamieszczali.


X