Soboty z KKSz-em – ruszył piąty sezon


W pierwszym turnieju wzięło udział 19 zawodników, wśród których pojawiło się wielu nowych graczy. Nastąpiły zmiany pokoleniowe i na starcie pojawili się kontynuatorzy rodzinnych tradycji: Monika Byrska i Michał Wolak.

Turniej otworzyliśmy tradycyjnie pogadanką p. Jurka, a nieparzysty (pauzujący) zawodnik dostawał do rozwiązania zadania szachowe (co również zostało uwiecznione w galerii). Dodajmy, że pilnujący siostry Karol Byrski zadebiutował w roli asystenta sędziego 🙂

W zawodach zwyciężył Karol Wróbel zdobywając 5 punktów, a za nim – na dwóch kolejnych miejscach – wylądowali Piotr Kędziora i debiutujący w cyklu Mateusz Dobranowski. Miłosz Krupa z kolei zrobił największy skok (z 13 pozycji startowej osiągnął 4 miejsce) i zdobył nagrodę dla najlepszego zawodnika z V kategorią. W losowaniu szczęście uśmiechnęło się do Weroniki Plak, którą wylosowała grająca po raz pierwszy Monika.

Rozdaliśmy również upominki dla najlepszych gracy bez kategorii, które zdobyli Mihai Ruta i Miłosz Kycia. Rozgrywki umiliły soczki i ciastka. Rozdaliśmy też rekordową chyba liczbę klubowych koszulek za zdobycie 3 punktów.

Wyniki można znaleźć klikając w poniższy link:

Sobota z KKSz-em – sezon V – turniej 1

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z turnieju i do zobaczenia na kolejnych zawodach w październiku. Myślę, że będzie nas jeszcze więcej!


X