Sobota z KKSz-em kolejne spotkania.


Za nami kolejne dwie „Soboty z Krakowskim Klubem Szachistów”. W spotkaniu październikowym wystartowała niewielka grupa zawodników. Wśród 10 startujących, kolejny raz zwyciężył Piotr Wójcicki, który zdobył 5 punktów i wyprzedził: Jana Zieleniewskiego, Piotra Nowaka i Franciszka Kanię, którzy zdobyli po 4,5 punktu.

Wyniki turnieju można znaleźć pod linkiem : Sobota z KKSz-em VII turniej 2

W dzisiejszym, trzecim turnieju cyklu 2018/9, obsada była znacznie liczniejsza. Wśród 36 startujących szachistów, tym razem najlepszy okazał się Jan Zieleniewski, który zgromadził 6 punktów. Za nim, również z dorobkiem 6 punktów, uplasował się Wojciech Stefańczyk. Obaj wyprzedzili czteroosobową grupę graczy z 5 punktami na koncie, na której czele był trzeci w turnieju Stanisław Zieleniewski.

Wyniki turnieju można znaleźć pod linkiem : Sobota z KKSz-em VII turniej 3

Kolejny raz przy sędziowaniu towarzyszyła mi nasza utytułowana zawodniczka naszego klubu, Emilia Pawlak, której dziękuję za nieocenioną pomoc.

Oczywiście nie zabrakło poczęstunku dla podreperowania kondycji po 5 rundzie. Na turnieju nie zabrakło również reprezentanta naszej kadry szkoleniowców, a nawet samego Prezesa, który leniwie przechadzając się po sali gry, z ciekawością obserwował nasze najmłodsze szachowe nadzieje… 🙂

Już zapraszam na kolejny turniej, który odbędzie się tuż przed feriami, tj. 12 stycznia 2019 roku. Więcej informacji o samym cyklu, o zestawieniu zdobytych punktów, znajdziemy w dziale: Soboty z KKSz-em

Poniżej prezentujemy zdjęcia z obu spotkań.

Sobota z KKSz-em – turniej 3

Sobota z KKSz-em – turniej 2


X