Walne 2026
Serdecznie zapraszamy członków naszego klubu na Walne Zgromadzenie, które odbędzie się we wtorek 31 marca br. I termin: 19:00, II […]
Serdecznie zapraszamy członków naszego klubu na Walne Zgromadzenie, które odbędzie się we wtorek 31 marca br. I termin: 19:00, II […]
Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w kolejnej serii turniejów z cyklu „Sobota z KKSz-em” To już 13 cyklu cieszącego się sporym
Serdecznie zapraszamy na finał 12 sezony „Soboty z KKSz-em” Podsumowanie poprzednich turniejów znajduje sie po linkiem :PODSUMOWANIE Zapraszam do zapoznania
23 marca odbyła się kolejna „Sobota z KKSze-em. Na starcie stanęło podobnie jak w poprzednim turnieju 26 zawodników. Tym razem
Końcówka lutego zgromadziła 26 graczy na 5 turnieju z cyklu „Sobota z KKSz-em” Zwyciężył Mykyta Pyrohov zdobywając 6,0 punktów. Z
Ferie zimowe nieco zamieszały na naszym cyku sobotnim, nie pozwalając na organizację zawodów w styczniu. Czwarty turniej wystartował 1 lutego
XVI Mistrzem turnieju „PO-60” został Piotr Sanetra, który w spektakularnym stylu zakończył rywalizację. W siedmiu rozegranych partiach odniósł aż sześć
W dniach 7-8 grudnia w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 rozegraliśmy już VI Szachowe Mikołajki z Krakowskim Klubem
Na trzecim turnieju w tym sezonie spotkało się ponownie 29 zawodniczek i zawodników. Rywalizując w 7 rundach rywalizowali o7 punktów.
Od wielu lat 11 listopada jest dniem w którym organizujemy Turniej Niepodległości 11x11x11. W tym roku w zawodach postanowiło wziąć