Finał „Soboty z KKSz-em”


W minioną sobotę zakończyły się rozgrywki 7 sezonu „Soboty z KKSz-em”. W turnieju wystarowało 23 zawodników.

Ostatniu turniej liczony jest do klasyfikacji końcowej, zgromadził więc wszystkich liczących się zawodników. W 9 turnieju zwycięzył Michał Wolak zdobywając 6 punktów. Na drugim miejscu z dorobkiem 5,5 punktu uplasował się Franciszek Kania a trzecie miejsce zajął Karol Gruca.

W końcowej klasyfikacji generalnej po zażartej walce zwyciężył Franciszek Kania wyprzedzając Piotrka Wójcickiego. O wynikach zadecydował wynik 9 turnieju. Obaj zawodnicy zdobyli po 36,5 punktu ale Franek zdobywając  5,5 punktu wyrównał dorobek punktowy z Wojtkiem. Trzecie miejsce zajął Wojtek Stefańczyk zdobywając 36,0 punktów, czwarte Michał Wolak 35,5 punktu, a piąte miejsce zdobył Karol Gruca również 35,5 punktu i tym razem o końcowej klasyfikacji zadecydował 9 turniej.

W grupie do 2011 zwyciężył Jan Wolak który zdobywając 33,5 punktu. W tym sezonie nie miał konkurencji i wyprzedzał rywali  dużym dorobkiem punktowym. Na drugim miejscu Michał Juszczyk z dorobkiem 23,0 punkty, Trzecie Jan Sadowski, czwarte Aleksander Aksamit a piąte miejsce Leon Gracel. Zdobywców 3 i 4 miejsca zapraszam po odbiór dyplomów i pucharów.

W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Weronika Plak zdobywając 15,0 punktów. Weronikę również zapraszam po odbiór Pucharu.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

Pozytywne opinie zachęcają nas do zorganizowania kolejnej edycji. Zapraszam więc już od września na VIII edycję „Soboty z KKSz-em”.

Tradycyjnie zapraszam do obejrzenia zdjęć z turnieju.


X