IV liga juniorów


W dniach 15-16 lutego w Dobczycach odbyły się rozgrywki IV ligi juniorów. Wśród 32 startujących drużyn, rywalizowały trzy drużyny związane z naszym klubem: Krakowski Klub Szachistów III (w składzie: Szymon Wydmański, Bratajit Mukherjee, Franciszek Kania i Joanna Bandyk), Krakowski Klub Szachistów IV (w składzie: Maciej Wolak, Szymon Piątek, Jan Wolak i Patrycja Pająk) oraz reprezentacja SP nr 87 w Krakowie.

Nasze zespoły spisały się znakomicie. Po pasjonującej walce silniejszy zespół wygrał rozgrywki ze znakomitym wynikiem 13 pkt i 24 małych oczek (na 28 możliwych) a zespół KKSz5 zajął bardzo dobre 7 miejsce.

Jeśli dodamy do tego utrzymanie SP nr 87, dwie wygrane szachownice – Bratajit z kompletem punktów zwyciężył na II, a Joasia na IV szachownicy i naprawdę dobrą postawę naszych najmłodszych (Patrycja, Franek i Jasiu), to możemy powiedzieć, że nasza tegoroczna przygoda z IV ligą okazuje się bardzo udana!

Wyniki końcowe IV ligi juniorów 2020:

Mc Nazwa drużyny Rank PKT pkt Sz.1 Sz.2 Sz.3
1 KKSz Kraków III 1775 13.0 24.0 6.0 7.0 4.0
2 KSz Dwie Wieże Kraków I 1825 13.0 19.0 6.0 1.5 5.5
3 UKS przy SP 8 Chrzanów II 1800 10.0 18.0 3.0 4.5 5.5
4 UKS Goniec Staniątki II 1800 9.0 20.0 3.5 5.5 6.0
5 MAT Myślenice III 1663 9.0 17.0 5.5 4.5 5.0
6 Ognisko TKKF Dobczyce III 1600 9.0 16.0 2.5 4.5 3.0
7 KKSz Kraków IV 1750 9.0 15.5 3.5 5.0 3.0
8 Ognisko TKKF Dobczyce II 1650 8.0 15.5 4.5 2.0 4.0
9 OPP Andrychów 1600 8.0 15.0 5.0 2.5 3.5
10 MKS MOS Wieliczka III 1650 8.0 14.5 4.0 4.5 3.0
11 SP 8 Chrzanów 1700 8.0 14.0 5.0 1.0 6.0
12 Wieża Wadowice 1613 8.0 13.0 4.5 3.0 5.5
13 MKS MOS Wieliczka IV 1600 7.0 15.5 3.0 5.5 2.5
14 GKSz Kornuty Gorlice II 1550 7.0 14.5 4.0 2.0 5.0
15 Szkółka Szachowa Roztoka 1550 7.0 14.0 5.0 5.0 0.0
16 SP 48 Kraków 1450 7.0 13.5 2.0 2.0 4.5
17 KSz Dwie Wieże Kraków II 1500 7.0 13.5 1.0 4.0 3.5
18 UKS przy SP 8 Chrzanów III 1600 7.0 13.0 4.0 1.5 4.0
19 SP 87 Kraków 1525 7.0 12.5 5.0 3.5 0.5
20 UKS Goniec Staniątki III 1625 6.0 13.5 1.5 5.0 2.0
21 CKiS Skawina 1563 6.0 13.0 4.5 4.5 4.0
22 GKSz Kornuty Gorlice III 1450 6.0 13.0 0.0 2.0 5.0
23 UKS Bakcyl Bielany I 1600 6.0 12.0 1.0 4.0 3.0
24 SP 62 Kraków II 1450 5.0 13.0 4.0 2.5 6.5
25 SP 62 Kraków I 1550 5.0 12.5 3.5 3.0 3.0
26 UKS Magnus Rzezawa I 1600 5.0 12.0 3.0 5.0 3.0
27 SP Przebieczany 1463 5.0 10.5 2.0 5.5 1.0
28 UKS Bakcyl Bielany II 1450 5.0 10.5 2.0 0.5 4.0
29 UKS Magnus Rzezawa II 1463 4.0 9.5 4.0 0.0 1.5
30 Pałac Młodzieży Nowy Sącz 1250 3.0 10.0 5.0 3.0 0.0
31 SP Rzuchowa 1363 3.0 10.0 1.0 4.0 2.0
32 MAT Myślenice IV 1600 2.0 5.5 1.5 2.0 1.0

 


X