Sobota z KKSz-em finał 8 sezonu

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią dzisj zakończyliśmy 8 cykl „Sobót z KKSz-em”.

Na starcie staneło zaledwie 9 zawodników ale była to cała śmietanka cykl. Tak w turnieju jak i w cyklu zwyciężył Franciszek Kania zdobywając w turnieju 7,0 punktów a w cyklu 34,5 punkty. Franek zapewnił sobie zwycięstwo na turniej przed zakończeniem. Jednocześnie swoją bardzo dobrą grę w cyklu Franek potwierdził zdobywając w tym czasie II kategorię. Życzymu mu wszystkiego najlepszego w dalszej szachowej karierze i mamy nadzieję że będzie reprezentował klub na wielu turniejach.  Drugie miejsce ze srebrnym pucharem zajął Michał Juszczyk a trzecie Franciszek Cygan. Oczywiście dotyczy to  głównej klasyfikacji. W klasyfikacji 2012 i młodsze zwyciężył Leon Gracel który jednocześnie zdobył 5 miejsce w głównym turnieju.  Na drugim miejscu wylądował Szymon Kot a na trzecim Mikołaj Baj. W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Dobrzańska Agata niestety nie wystartowała w finale. Kobiety reprezentował więc zdobywczyni drugiego miejsca Polina Tiurina.

W całym cyklu udział wzięło 70 zawodniczek i zawodników.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z zakończenia i jednocześnie zapaszam na kolejny 9 cykl który tym razem zaczyna  się w październiku. Można się już zapisywać klikając : Sezon IX – turniej 1