♟ Najstarszy klub szachowy w Polsce♛ Działamy od 1893 roku
📍 ul. Prądnicka 43, Kraków✉ szachy@kksz.krakow.pl
Informacje

Sobota z KKSz-em sezon 12 turniej 1

28 września wystartował kolejny sezon „Soboty z KKSz-em”. Turniej gromadzi zawodników z naszego klubu oraz ze szkół w których prowadzimy zajęcia i pozwala sprawdzić się w rozgrywkach szachowych. Tym razem wystartowało 26 zawodniczek i zawodników.

Zwycięzcą został Pasierb Kacper (Zosia Delikat nie jest liczona gdyż wystartowała gościnnie jako zwyciężczyni poprzedniej edycji) zdobywając 6,0 punktów.

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie Sobota z KKSz-em turniej 1.

Kolejne turnieje odbędą się  26 października i 30 listopada. Na oba można się już zapisywać klikając poniższe linki:

TURNIEJ 2

TURNIEJ 3

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z pierwszego turnieju.

Przewijanie do góry