28 września wystartował kolejny sezon „Soboty z KKSz-em”. Turniej gromadzi zawodników z naszego klubu oraz ze szkół w których prowadzimy zajęcia i pozwala sprawdzić się w rozgrywkach szachowych. Tym razem wystartowało 26 zawodniczek i zawodników.
Zwycięzcą został Pasierb Kacper (Zosia Delikat nie jest liczona gdyż wystartowała gościnnie jako zwyciężczyni poprzedniej edycji) zdobywając 6,0 punktów.
Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie Sobota z KKSz-em turniej 1.
Kolejne turnieje odbędą się 26 października i 30 listopada. Na oba można się już zapisywać klikając poniższe linki:
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z pierwszego turnieju.


















