Zakończyły się rozgrywki 9 sezonu „Soborty z KKSz-em”. W finałowym turnieju w stawce 9 osobowej zwycięzył Jakub Gołębiowski zdobywajjąc 7 punktów z 7 partii.

Ostatni turniej to jednocześnie podumowanie wszystkich poprzednich turniejów. Milo nam poinformować że we wszyswtkich turniejach wzięło udział 78 zawodników którzy przejeżdzali do nas z różnych miejsc Krakowa. Dziękujemy rodzicom za zaangażówanie które pozwoliło im zagrać w naszym klubie.

W klasyfikacji końcowej zwycięzył Aleksander Aksamit zdobywając 39,0 punktów, na drugim miejscu zakończył cykl Tytus Szumlas z dorobkiem 36,5 punktów, na trzecim Jakub Gołębiowski z 29,0 punktami a na czwartym Krzysztof Iwulski z 24,5 punktami.

W klasyfikacji rocznik 2014 na pierwszym miejscu stanął Stanisław Trojan 27,5 punktu, a na drugim Julian Kopia 14,5 punktu. Oczywiście Ci zawodniucy mają prawo startu w nowym cyklu. Serdecznie ich zapraszam.

Dla zainteresowanych zamieszczam pełne podsumowanie oraz krótką galerię zdjęć z turnieju. Zapraszam również do obejrzenia galerii zawierającej wszystkie zdjęcia 9 cyklu

sobota z kkszem cykl 9 – podsumowanie