Sukcesy w Międzynarodowych Mistrzostwach Małopolski


Przełom kwietnia i maja to tradycyjny termin rozgrywania prestiżowych Międzynarodowych Mistrzostw Małopolski. Tegoroczne zmagania potoczyły się dla nas bardzo dobrze – nasi zawodnicy znaleźli się na podium w każdej z pięciu grup turniejowych.

W turnieju głównym znakomite trzecie miejsce zajął nasz as atutowy Andrzej Gbyl. Andrzej nie tylko w pełni zasłużenie zainkasował solidną nagrodę finansową, ale również zyskał kilkanaście punktów rankingowych. Także kilkanaście oczek (a także nagrodę w klasyfikacji do 2000 FIDE) zarobił grający w głównym turnieju Krzysiek Szczurek.

W grupie B na podium znalazło się dwóch naszych seniorów: Władysław Kowalewski był drugi, a Zbyszek Gregulski znalazł się na trzeciej pozycji. Na uwagę zasługuje również wynik Marcina Stanucha, który wypełnił drugą (ostatnią) normę na I kategorię.

W turnieju C znakomicie radził sobie Patryk Korcyl, który znalazł się na trzeciej pozycji, turniej D wygrał Karol Armuła, a na drugim miejscu wśród najmłodszych znalazł się Marceli Trześniowski.

Gratulacje!

Mistrzostwa Małopolski – gr. A

Mistrzostwa Małopolski – gr. B

Mistrzostwa Małopolski – gr. C

Mistrzostwa Małopolski – gr. D

Mistrzostwa Małopolski – gr. E

Poniżej galeria zdjęć:


X